עמוד הבית ביובית באור יהודה

ביובית באור יהודה

נמאס לכם מהנזילה מהצנרת? מהסתימה בביוב? מההצפות שחוזרות שוב ושוב? אנחנו בענק הביובית מגיעים עד אליכם עם כל הציוד הדרוש ומציעים מגוון שירותי ביובית באור יהודה והסביבה, לטיפול יסודי במערכת הביוב שלכם! למה חשוב לטפל כמה שיותר מהר בבעיות בביוב, איך אנחנו עושים את זה וכמה זה עולה, נסביר מיד.

 

שירותי ביובית באור יהודה

 

מחירון שירותי ביובית באור יהודה

אנחנו בענק הביובית מתחייבים למחירים משתלמים ומציעים את כל שירותי הביובית שלנו בעלויות נמוכות ביחס לחברות אחרות, מבלי להתפשר על המקצועיות!

מחיר ביובית באור יהודה נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1550 ₪. לפניכם מחירון שירותי ביובית באור יהודה:

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
שאיבת ביוב באור יהודה 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת בור שומן החל מ-540 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב באור יהודה החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 850 – 1750 ₪

 

שאיבת הצפות באור יהודה

הצפה של מי שופכין מתרחשת בדרך כלל בגלל סתימה בצנרת הביוב והיא יכולה להפוך לבעיה בטיחותית חמורה – וגם לבעיה תברואתית. מהן הסכנות שהצפת ביוב גורמת להן?

#1 סכנת טביעה – אם מי הביוב מצטברים במקום סגור וקטן, למשל מרתף של בית או פיר של מעלית, המים יכולים לעלות במהירות.

#2 סכנה לציוד – הרס של חפצים בעקבות הרטיבות או מים שחודרים למכשירים חשמליים, הם רק חלק מהנזקים שהצפה עלולה לגרום להם. במקרה של חשיפת חיבורי חשמל למים, נוצרת גם סכנת התחשמלות.

#3 סכנה תברואתית – מי הביוב מזוהמים מאוד! ככל שההצפה גדלה ומתרחבת, כך גדל הסיכוי שהמים מלאי החיידקים והבקטריות הללו, ייגעו בבני אדם, בבעלי חיים או בצמחיה ויגרמו למחלות ולהרס סביבתי.

אנחנו מגיעים עם הביובית שלנו כדי לשאוב את ההצפה, מכל סוג שהיא – כולל הצפות מים, במהירות רבה וביעילות, עד שהמתחם שהוצף יבש לחלוטין.

לאחר שאנשי המקצוע שואבים את הנוזלים, ניתן לבדוק את הגורם להצפה ולטפל בו, כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה.

 

צילום קווי ביוב באור יהודה

הבדיקה היעילה ביותר לאיתור תקלות בעומק הביוב, שמאפשרת גם לאבחן את הגורם להצפות, היא צילום צנרת.

צילום הביוב נעשה באמצעות מצלמה זעירה או רובוט, בהתאם לקוטר הצינור. התיעוד של כל מה שמתרחש בתוך קווי הביוב מאפשר לנו לאתר סדקים בצנרת, סתימות, הצטברות של פסולת, חלודה ובעיות אחרות – ולטפל בהן ביעילות, לפני שהן מחמירות.

 

צילום צנרת ביוב באור יהודה

 

ביובית נמוכה באור יהודה

תקלות בביוב יכולות לקרות בכל מקום, כולל באזורים שמשאית הביובית הסטנדרטית לא מסוגלת להגיע אליהם, כמו חניונים תת קרקעיים, מקלטים, מרתפים ואזורים נוספים שהתקרה שלהם נמוכה.

הביובית הקטנה שלנו מסוגלת להגיע ממש עד לפתח הביוב, גם במקומות עם תקרה נמוכה מאוד. ביובית נמוכה היא הפתרון הטוב ביותר למתחמים כאלה ויש בה את כל מה שצריך כדי לבצע את כלל עבודות הביוב.

 

פתיחת סתימות באור יהודה

צנרת הביוב יכולה להיסתם מסיבות שונות, שאת חלקן ניתן למנוע, למשל:

#1 להפסיק להשליך פסולת לפתחי הביוב – אם אלה שאריות של מזון ושמני בישול שזורקים לכיור המטבח, מוצרי היגיינה שמשליכים לאסלה וכדומה.

#2 להקפיד על ניקוי הגג לפני החורף – פסולת טבעית כמו אדמה, אבנים וענפים, עלולה להתעופף ברוח ולחדור לפתחי הניקוז של המרזב וכך לסתום אותו ולמנוע ניקוז יעיל של המים. בדיקה קבועה של מצב הגג והזזת חפצים ולכלוך מפתח המרזב, תמנע סתימות.

#3 להסיר שורשים מהביוב – צמיחת שורשים בביוב באור יהודה היא תופעה נפוצה, כמו בכל הארץ. חיתוך שורשים שצמחו בצנרת באמצעות הדיזה המתאימה, תפתור את הבעיה ותשחרר את הסתימה.

בעזרת ביובית באור יהודה שמסוגלת להזרים מים בלחץ גבוה ישירות לתוך פתחי הביוב, ניתן לנתק כל לכלוך ופסולת, כולל הנוקשים והדביקים ביותר, מדפנות הצנרת – ובכך לפתוח את הסתימה ולנקות את הצנרת, על מנת לאפשר למי השופכין לזרום ללא עצירות.

 

שטיפת קווי ביוב באור יהודה

ניקוי קבוע לצנרת הביוב, מהווה שיטת מניעת סתימות ויכול לפתור הרבה תקלות ביוב, עוד לפני שתרגישו אותן בכלל.

שטיפת ביוב עם לחץ מים גבוה, באותה השיטה שבה אנחנו פותחים סתימות, יכולה לשחרר כל הצטברות של פסולת בצנרת ולנתק לכלוכים שנדבקו לדפנות.

מומלץ להזמין את השירות אחת לשנה לפחות, כדי לשמור על ביוב נקי שזורם בחופשיות.

 

פתיחת סתימות באור יהודה

 

שאיבת בור שומן באור יהודה

התקנת מפריד שומנים היא חובה על פי החוק, בבתי עסק שמשתמשים בשמן, חומרים מסוכנים וכימיקלים תעשייתיים, שהכניסה שלהם למערכת הביוב עלולה להזיק לצנרת. הנזקים מכניסה של חומרים כאלה יכולים לבוא לידי ביטוי בסתימות קשות בביוב, אך גם בנזקים לצנרת עצמה והתפוררות הצינורות בגלל החשיפה שלהם לאותם כימיקלים.

מפריד השומנים מנתב את החומרים הללו אל מחוץ לצנרת והם זורמים אל בור שומן המותקן בבית העסק, במקום לחדור למערכת הביוב עצמה ולחולל בה נזקים.

חשוב לרוקן את בור השומן על בסיס קבוע!

אנחנו בענק הביובית שואבים בורות שומן ומפרידי שומנים עם ביובית באור יהודה, בצורה הבטוחה ביותר וללא דליפות, בזכות העמידות והחוזק של צינורות הביובית והמיכלית שנמצאת על גבה.

בנוסף, אנחנו מציעים שירות התקנת מפריד שומנים בכל בית עסק שנדרש לכך, בין אם זו מסעדה, מפעל יצרני, מוסך או מקומות אחרים שהחוק מורה על התקנת מפריד שומנים בהם.

 

שאיבת בור ספיגה באור יהודה

שאיבות ביוב בכלל ושאיבת בורות בפרט, היא פעולה שחייבת להיעשות על ידי ביובית וזאת כדי למנוע כל חשיפה של השפכים שנשאבים עם הסביבה. הביובית היא הדרך היחידה שבה ניתן לעשות זאת בצורה אפקטיבית מספיק, בזכות עוצמת השאיבה שלה והיכולת להתגבר על כמויות גדולות של פסולת ונוזלים ולהעביר אותם בצורה בטוחה למיכלית הביובית – וממנה אל אתרי ההטמנה.

שאיבת בורות ספיגה, בדומה לבורות שומן, צריך לעשות בקביעות ובתדירות גבוהה יחסית, כדי לאפשר את השימוש החוזר בבור הביוב, למנוע הצטברות של פסולת, הצפות וריחות לא נעימים.

 

החלפת צנרת ביוב באור יהודה

מעטפת שירותי הביובית שאנחנו מעניקים ללקוחות שלנו כוללת את כל סוגי הטיפולים והתיקונים, כולל שיקום של צנרת ביוב ללא הרס, התקנה של משאבה טבולה בבתים ובבניינים שתשתית הביוב בהם דורשת זאת, תיקון סדקים ושברים וכמובן שאיבות ביוב בכל אזור שהוא, לרבות מקומות עם נגישות בעייתית שאליהם אנחנו שולחים ביובית ניידת.

במצבים שבהם הבדיקות שאנחנו עורכים מגלות כי לא ניתן לשקם את הצנרת ושתיקון מכל סוג פשוט לא יחזיק מעמד – אנחנו ממליצים על התקנת צנרת חדשה.

על אף העלות הגבוהה יחסית של החלפת הצנרת, מדובר בהשקעה חד פעמית ש"מחזירה את עצמה" לאורך זמן, כיוון שצינורות החדשים יחזיקו מעמד ללא סתימות או תקלות למשך שנים ארוכות, כך שלטווח הארוך מדובר בפתרון חסכוני ויעיל במיוחד.

 

ניתן לקבל שירות גם בערים: רמת גן, חולון

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן