עמוד הבית ביובית ברמלה

ביובית ברמלה

מחפשים חברת ביובית ברמלה? הצוותים שלנו בענק הביובית פועלים גם באזור המגורים שלכם ויכולה להגיע אליכם במהירות ולתת לכם שירות. אנחנו מטפלים במגוון רחב של עבודות ביוב ומציעים ללקוחות שלנו מחירים אטרקטיביים, כך שאין שום סיבה להתלבט – צלצלו אלינו ונשמח לסייע.

הנה סקירה של כמה מהמקרים בהם תוכלו להיעזר בשירותים שלנו.

 

ביובית ברמלה

 

מחירון ביובית ברמלה

מחיר ביובית ברמלה לא חייב להיות יקר ולהפחיד אתכם. פשוט תיפנו מראש לענק הביובית ותזכו במחירים שוברי שוק גם כאשר מדובר במשימות המורכבות ביותר.

ישנם כמה פרמטרים שעל פיהם נקבעים המחירים בתחום:

1) סוג הביובית – ביובית קומבו/משאית היא היקרה ביותר, אבל בדרך כלל תספיק ביובית רגילה שנחשבת להרבה יותר זולה.

2) תנאי השטח – אם מדובר בתנאים ממש בעייתיים וקשים, ייתכן כי למרות שלא תגיע אליכם ביובית גדולה, עדיין יגבה מכם מחיר מעט יותר גבוה.

3) סוג המשימה – שמדובר רק בשאיבה של הצפה, המחיר יהיה יותר זול יותר מאשר פתיחה של סתימה בלחץ מים גבוה. כמובן שהדבר תלוי בהיקף ההצפה.

4) דחיפות השירות – צריכים ביובית ברמלה באופן דחוף? גם זה יכול להשפיע על המחיר ולייקר אותו.

הנה טווחי המחירים שתמצאו אצלנו עבור שירותי ביובית ברמלה:

עלות שירותי ביובית ברמלה מחיר ממוצע
צילום של קווי ביוב החל מ- 850 ₪
התקנת משאבה טבולה לביוב ברמלה החל מ- 1,200 ₪
מחיר שאיבת הצפות עם ביובית החל מ- 820 ₪
פתיחת סתימות שורשים בעיר רמלה החל מ- 650 ₪
כמה עולה לשטוף את קווי ביוב החל מ- 540 ₪
מחיר פתיחת סתימות ביוב ברמלה החל מ- 840 ₪
שאיבות ביוב בבית פרטי החל מ- 600 ₪
שאיבת בור שומן / ספיגה / רקב החל מ- 800 ₪
פתיחת מרזב סתום החל מ- 550 ₪

 

רוצים לקבל הצעת מחיר או לשמוע עוד פרטים? חייגו אלינו ותקבלו מענה מקצועי ואדיב מהנציגים שלנו.

 

פתיחת סתימת ביוב ברמלה

אם יש לכם סתימה פשוטה במקלחת או בשירותים, אתם לא צריכים ביובית אלא אינסטלטור רגיל. אבל אם המים בדירה שלכם יורדים לאט בכמה מקומות, מספר דירות בבניין שלכם סובלות מריחות ביוב מפתחי הניקוז או שהחצר שלכם מעלה מי ביוב מהשוחה, ככל הנראה שאתם סובלים מסתימה קשה יותר שממוקמת עמוק בתוך הצנרת הראשית.

פתיחת סתימות ביוב בקווי ביוב ראשיים יכולה להתבצע רק באמצעות ביובית. מחברים אותה עם צינור לתוך קו הביוב דרך שוחה קרובה ומפעילים זרם מים עוצמתי שמסוגל לנתק את הגורם החוסם ממקומו.

במקרה של חסימה ממש קשה ניתן לחבר אל צינור הביובית גם דיזה, כמו במקרה של פתיחת סתימת שורשים, אז משתמשים בדיזה מקצצת. קיימים עוד כמה סוגים של דיזות שאפשר להשתמש בהם, כמו דיזה שממיסה שומנים, דיזה שמרסקת בטון ודיזה שמגבירה את לחץ המים עוד יותר.

 

שאיבת הצפות ברמלה

כאשר מתרחשת הצפת מים בבניין, בין אם מדובר על הלובי, החניון, המקלט, או פיר המעלית, חייבים לפעול כמה שיותר מהר ולשאוב את ההצפה. יש לכך מספר סיבות:

1) מים וחשמל הם מתכון לאסון – בתוך המבנה ואף מחוצה לו עשויים לעבור קווי חשמל, כך שברגע שהם באים במגע עם מים קיימת סכנת התחשמלות וגם אפשרות לנזק לתשתיות.

2) בעיות תברואה – מים עומדים ולא משנה אם אלו מי ביוב או מים מתוקים, מזדהמים בסופו של דבר וגורמים לנזקים תברואתיים. בנוסף, מים תמיד מושכים אליהם מזיקים שיכולים לגרום לפגיעה בבריאות האדם ואיכות החיים בבניין.

3) סכנת פציעות – הצפות גם יכולות לגרום לפציעות בשל סכנת ההחלקה שנגרמת. זה מסוכן לבני כל הגילאים, מילדים קטנים ועד לקשישים.

הדרך לשאוב את המים מהר, במיוחד כשמדובר בכמויות גדולות, היא רק עם ביובית שכוללת משאבה חזקה ומיכל איסוף נוזלים גדול. שאיבת הצפות ברמלה מבוצעת על ידינו באמצעות כמה סוגי ביוביות בהתאם לתנאי השטח.

זו יכולה להיות ביובית קומבו ענקית בצורת משאית אך גם ביובית נמוכה לחניונים ומקומות אחרים עם מגבלת גובה או ביובית ניידת על גבי עגלה שמתאימה למקומות צרים או לשאיבה של הצפות מתוך בניינים.

 

ביובית ברמלה עבור שאיבות ביוב ובורות

שירותי ביובית ברמלה הם דבר נדרש לא רק במקרה של הצפות אלא גם לטובת שאיבות ביוב של בורות שונים.

שאיבת ביוב ברמלה באמצעות ביובית מתאימה בכמה מקרים:

✔️ שאיבת בור שומן ברמלה – זהו שירות שמיועד בעיקר לבעלי עסקים שמחויבים בהחזקת בורות ומפרידי שומנים על מנת לעמוד בתנאי החוק. בורות אלו מתמלאים עם הזמן ויש לרוקן אותם על ידי נותן שירות שקיבל אישור לכך.

✔️ שאיבה של בור רקב או ספיגה ברמלה – אלו בורות שקולטים ביוב במקומות שבהם לא קיים חיבור לקו הביוב הראשי של הרשות המקומית. המים בבורות הללו מחלחלים לאיטם לאדמה וחשוב לשאוב אותם על מנת שלא יסתמו את הבור ויגרמו להצפה.

✔️ שאיבת מים מאתרי בנייה ברמלה – אתרי בנייה רבים נוטים להיות מוצפים במים עקב מי גשמים שמצטברים ולא יכולים להתפנות בגלל שאין עדיין מערכת ביוב פעילה באזור. לעיתים גם חלק מהעבודות במקום כוללות שימוש במים וצריך לפנות אותם לאחר מכן באמצעות ביובית.

 

ביובית ברמלה

 

ענק הביובית מציגה – פתרונות מנע

ניתן לנצל את שירותי הביובית לא רק כאשר מתרחשת תקלה כלשהי במערכת הביוב, אלא גם לשם מניעה שלה מלכתחילה.

דוגמא טובה לכך היא שירות שטיפת קווי ביוב ברמלה שאנחנו מציעים לוועדי הבתים באזור, בו אנחנו מגיעים עם ביובית ומנקים את כל הקו מספר פעמים בשנה על מנת למנות הצפות וסתימות מראש.

הדבר מומלץ מאוד עבור קווים ישנים ובעייתיים שמועדים לפורענות מהבחינה הזאת. עוד על שטיפת קווי ביוב.

בנוסף, מאחר ואנחנו חברה קבלנית בתחום הביוב, אנחנו מציעים לכם עוד כמה פתרונות מורכבים יותר:

✔️ התקנת משאבה טבולה ברמלה – במקומות נמוכים, למשל מקלטים ומרתפים, קשה להעביר את המים במעלה הצנרת אל נקודות גבוהות יותר. במצבים שכאלו המים אינם מתפנים בצורה טובה, הם מצטברים בתוך הצינורות, עולים על גדותיהם ובסופו של דבר פורצים החוצה בצורה של הצפה, מה שנפוץ מאוד בימי גשם סוערים או כשמתרחש פיצוץ בצינור.

על מנת לפתור את זה נוכל להתקין לכם משאבה טבולה. מרגע שמפלס המים יעלה מעל קו מסויים היא תתחיל לפעול ותזרים את הנוזלים להמשך הצנרת מבלי שתיגרם הצפה.

✔️ תיקון או החלפת צנרת ביוב ברמלה – אלו למעשה שתי הפעולות המורכבות ביותר בתחום הביוב, אבל גם אותן נוכל לבצע ללא בעיה. החלפה של כל הצנרת היא המקרה היותר מורכב, אך לפני שנפנה לאפשרות הזאת, תמיד נבדוק האם ניתן לעשות תיקונים כלשהם.

על מנת להיות בטוחים, אנחנו קודם כל נצלם את המערכת מבפנים. צילום קווי ביוב ברמלה זה שירות חדשני שמבוצע באמצעות מצלמות סיב אופטי מתקדמות. הן מוחדרות לתוך הצנרת ואנחנו מקבלים תמונה ברורה של מה שנעשה בתוכה. בהתאם לממצאים נחליט האם לתקן את הצנרת או להחליף אותה לגמרי.

 

אזורי שירות בקרבת מקום:

 

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן