עמוד הבית ביובית בראש העין

ביובית בראש העין

צריכים שירותי ביובית בראש העין? אנחנו בענק הביובית כאן עבורכם ונוכל לסייע לפתור כל בעיה שיש לכם בתחום הביוב. למה לבחור דווקא בנו? שאלה טובה, והנה התשובה: שירותים מקצועיים, אמינות, שקיפות ומחירים נוחים.

אם אתם מחפשים שירותי ביוב בראש העין בזמינות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים, אנחנו הכתובת.

 

שאיבות ביוב בראש העין

 

בין שירותי ענק הביובית בראש העין

שירותי ביובית בראש העין מציעים מגוון שירותים, ביניהם:

* פתיחת סתימות ביוב

* צילום קווי ביוב

* שטיפת קווים בלחץ מים

* שאיבות ביוב והצפות

* שאיבת בורות שומן ומפרידי שומנים

מיד נסביר על מגוון השירותים שאנחנו מציעים ועל עבודות הביוב השונות שנוכל לבצע באזור ראש העין וסביבתה.

 

צפו בצוות שואב מפריד שומנים בראש העין:

 

שאיבת הצפה בראש העין במהירות וביעילות

הביובית היא משאית שמחוברים אליה מיכלית גדולה, צינורות עמידים וציוד מתקדם שמאפשרים לה לשאוב כמויות גדולות של מים במהירות. במצב כמו הצפה, שהוא מצב חירום, חשוב לייבש את ההצפה כמה שיותר מהר!

הצפת מים יכולה להפוך לסכנת חיים והצפת מי ביוב היא סכנה תברואתית חמורה, לכן בכל סוג של הצפה, שאיבה עם ביובית בראש העין היא הדרך הטובה ביותר לטפל בבעייה.

אנחנו מגיעים תוך 40 דקות לכל היותר למקום הקריאה, שואבים את המים או הביוב שעלה על גדותיו ולאחר מכן בודקים לעומק את הגורם לתקלה – ומציעים פתרונות מתאימים במחיר נוח.

 

שאיבת ביוב בראש העין עם ביובית – שומרים על הסביבה

למה חשוב לשאוב ביוב אך ורק עם ביובית? כיוון שמי השופכין מכילים אינספור חיידקים ובקטריות, שמסכנים את בריאות האדם ובעלי החיים ונחשבים לרעילים לצמחיה.

השאיבה באמצעות הביובית, שנעשית ללא מגע יד אדם וללא דליפות, מעניקה בטיחות מקסימלית גם בזמן פעולת השאיבה עצמה וגם בשלב מאוחר יותר, כשמעבירים את השפכים עצמם לאתרי הטמנה מורשים.

 

ביובית קטנה / נמוכה – מתי צריך אותה?

כדי לשאוב ביוב בצורה הטובה ביותר גם במקומות שאליהם המשאית הרגילה של הביובית לא מצליחה להגיע, למשל לחניונים תת קרקעיים, מרתפים או מקלטים, אנחנו שולחים את הביובית הנמוכה שלנו שיכולה להתקרב ממש אל פתח הביוב עצמו.

הקרבה אל מקום השאיבה והנגישות המקסימלית של הביובית הנמוכה, מאפשרת לה לעשות את העבודה בצורה היעילה ביותר.

 

שאיבת בורות שומן וספיגה

שאיבת בורות ביוב מכל הסוגים נעשית באמצעות ביובית באופן קבוע אחת לתקופה, כדי שניתן יהיה להשתמש בהם שוב ושוב ולשמור על תשתית ביוב תקינה.

הריקון של מפרידי שומנים בבתי עסק, כמו גם של בורות ספיגה – במקומות שאינם מחוברים לקווי ביוב, הכרחי למניעת הצפות וזיהומים ונעשה בצורה הבטיחותית ביותר בעזרת הביובית.

 

שאיבת בור ספיגה בראש העין

 

פתיחת סתימות וניקוי ביוב בלחץ מים

שטיפת קווי ביוב בראש העין היא שירות שאנחנו מבצעים בשני מקרים:

#1 על בסיס קבוע במערכות ביוב שונות – גם כאשר אין בהן תקלה כלשהיא, זאת כדי לשחרר כל חסימה בתוך הצנרת ולאפשר זרימה תקינה של מי השופכין.

את השירות הזה אנחנו מבצעים באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה אל תוך פתח הביוב, פעולה שמנקה בצורה אפקטיבית במיוחד את הצנרת.

#2 פתיחת סתימות ביוב במצבי חירום – שנעשית באותה שיטה ממש, אלא שלאחר שחרור הסתימה אנחנו בדרך כלל נכניס מצלמה לצנרת, כדי לראות מה גרם לחסימה.

במקרה שמדובר בשורשי עצים שצמחו בצנרת, הזרמת המים בלחץ גבוה לא תספיק ונשתמש בדיזה הקוצצת של הביובית כדי לחתוך את השורשים. לאחר מכן, נזרים שוב מים פנימה, כדי לשטוף ולנקות את הביוב מהשאריות שנקצצו.

 

צילום קווי ביוב בראש העין בשיטות מתקדמות

לא כל תקלות הביוב ניתנות לזיהוי באופן מיידי ולפעמים צריך לבדוק את עומק הביוב, כדי להבין את המצב האמיתי של הצנרת.

צילום ביוב באמצעות מצלמה ייעודית, מעניק לאנשי המקצוע שלנו בענק הביובית את כל המידע שהם צריכים, כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בשטח ולהציע את הטיפול המתאים.

רק בעזרת צילום כזה אפשר, למשל, לאתר חסימות בצנרת שהתחילו להיווצר ועוד לא יצרו האטה בזרימה, סדקים קטנים שעדיין לא יצרו נזילות או צמיחה של שורשים בצנרת שהולכת ומתפתחת וסותמת לאט לאט את הביוב.

כשמגלים בשלב מוקדם בעיות בביוב מהסוג הזה ואחרות, אפשר לטפל בהן לפני שהן מחמירות ובכך לחסוך טיפול מורכב הרבה יותר בהמשך, שיעלה כסף רב.

צילום של קווי הביוב יכול להגיע עד לעומק של 50 מטרים בתוך הצנרת והוא שירות שמומלץ להיעזר בו, במיוחד במקרים של תקלות ביוב חוזרות שחשוב להבין את הגורם האמיתי להן.

 

מתי צריך להחליף את צנרת הביוב?

אנחנו בענק הביובית מציעים מעטפת של שירותי ביובית בראש העין שמטרתה לשקם את מערכת הביוב שלכם, להחזיר אתכם לשגרה ולחסוך לכם כסף. במקביל, במצבים שבהם אנחנו מגלים שצנרת הביוב בלויה וישנה, המשמעות היא במקרים מסוימים שלא ניתן לתקן אותה – ושגם התיקונים שעוד אפשר לעשות, לא יחזיקו מעמד והתקלות עלולות לחזור.

החלפת צנרת הביוב יכולה לחדש לחלוטין את התפקוד של מערכת הביוב ואנחנו מבצעים את העבודה החשובה הזאת במקצועיות ויסודיות, כדי להעניק לכם שנים רבות של "שקט מהביוב", ללא בעיות או דאגות.

החלפה של קווי ביוב או של חלק מן הצנרת, נעשית על ידינו ללא הרס סביבתי, כדי לייצר מינימום של אי נוחות בחיי היום יום שלכם.

 

החלפת ביוב בראש העין

 

מחירון ביובית בראש העין

כמה עולה שירותי ביובית בראש העין? שאלה נהדרת. כן הכנו עבורכם  את המחירון הבא:

מחיר ביובית בראש העין נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1400 ₪. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי ביובית בראש העין:

שירות מחיר
ביובית החל מ-499 ₪
ביובית נמוכה החל מ-799 ₪
שאיבת בור שמן 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-499 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -599 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

 

באשר לתמחור, אנו שואפים להציע תעריפים תחרותיים עבור כל שירותי הביוב שלנו. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותי ביוב איכותיים ואמינים, ואנחנו עובדים קשה כדי שהמחירים שלנו יהיו נוחים ככל האפשר.

עם זאת, קשה לספק הערכה מדויקת מבלי להעריך תחילה את הצרכים הספציפיים והתיקונים הנדרשים בשטח – אנו מבטיחים לספק הצעת מחיר אטרקטיבית, הכוללת את כל הטיפולים הרלוונטיים לבעיות הביוב שלכם.

אם אתם זקוקים לשירותי ביוב בראש העין, אל תהססו להתקשר אלינו. הצוות שלנו מוכן לספק את הסיוע הנכון, ואנו מחויבים לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית.

 

החלפת מכסה ביוב בראש העין

 

למה שירות הביובית שלנו הוא הטוב ביותר

שירות הביובית שלנו בראש העין מציע מספר תכונות והטבות ייחודיות, לרבות:

✅ צוות מנוסה ובעל ידע

✅ משאיות וציוד ברמה גבוהה

✅ עלויות משתלמות

 

לסיכום, לשירותי ביובית תפקיד מכריע בשמירה על בריאות ובטיחות הקהילה בראש העין. על ידי בחירת הספק המתאים, תוכלו להבטיח שהפסולת שלכם תטופל בצורה בטוחה ויעילה.

אם אתם מחפשים שירות ביובית אמין ובמחיר סביר בראש העין, אנו ממליצים לכם לשקול את השירותים שלנו. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד.

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן