עמוד הבית ביובית בפתח תקווה

ביובית בפתח תקווה

יש לכם סתימה בביוב ואתם לא יודעים מה לעשות? חושדים שיש נזילה בבית? אל תמתינו אפילו דקה – הזמינו עוד היום שירותי ביובית בפתח תקווה. הצוותים שלנו בענק הביובית כאן לשירותכם.

אנחנו מתקנים את כל בעיות הביוב עם הציוד המתקדם ביותר שיש, במינימום זמן ובמקסימום יעילות, כדי להשיב את תקינות מערכת הביוב שלכם ולהחזיר אתכם לשגרה במהרה.

איך אנחנו שואבים ביוב, מתי מומלץ להזמין צילום קווים, אילו מקומות מצריכים התקנת משאבה טבולה ושאלות נוספות וחשובות, ייענו מיד

 

שירותי שאיבות ביוב בפתח תקווה

 

מחירון ביובית בפתח תקווה

כמה עולה שירות ביובית בפתח תקווה? שאלה נהדרת (: לכן הכנו עבורך את המחירון הבא:

מחיר ביובית בפתח תקווה  נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1400 ₪. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי ביובית בפתח תקווה:

מחירון שירותי ביובית בפתח תקווה

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
שאיבת בור שמן 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

 

אם אתם זקוקים לשירותי ביוב בפתח תקווה, אל תהססו להתקשר אלינו. הצוות שלנו מוכן לספק את הסיוע שאתה צריך, ואנו מחויבים לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית. צור איתנו קשר עוד היום לקביעת שירותך!

 

שירותי ביובית בפתח תקווה מהיום להיום

שירותי ביובית מתייחסים לאיסוף, שינוע, טיפול וסילוק פסולת. זה כולל שפכים וביוב ממשקי בית, עסקים מסחריים ואתרי תעשייה. מטרת שירותי הביובית היא פינוי בטוח ויעיל של פסולת, תוך הפחתת הסיכון לזיהום ומחלות.

סוגי שירותי ביובית:

#1 שירותי ביובית למגורים – שירותים אלו מיועדים למשקי בית וכוללים בדרך כלל איסוף ופינוי קבוע של פסולת.

#2 שירותי ביובית מסחריים – שירותים אלו מיועדים לעסקים, כגון מסעדות, בתי מלון ומשרדים, ועשויים לכלול איסוף ופינוי תכופים יותר של פסולת.

#3 שירותי ביובית תעשייתיים – שירותים אלו מיועדים לאתרי תעשייה, כגון מפעלים ותחנות כוח, ועשויים לכלול ציוד מיוחד וטיפול בפסולת מסוכנת.

אם אתם מתגוררים בפתח תקווה ובסביבה, חייגו אלינו עוד היום ותקבלו מחירי מבצע מיוחדים על כל שירותי הביובית המקצועיים שלנו!

 

 

הסרת שורשים בביוב בפתח תקווה

המקור הראשון והנפוץ ביותר לסתימות במערכת הביוב אלו שורשים של עצים אשר חדרו אל תוך מערכת הביוב, ניזונים מהלחות והמים שם, ולאט לאט צומחים יותר ויותר וחוסמים את המערכת.

אם יש שורשי עצים בתוך מערכת הביוב יש לבצע הסרה שלהם, ובמקרים רבים גם לבצע שטיפה של קווי הביוב לאחר מכן בכדי להבטיח מעבר תקין של מי הביוב בתוך הצנרת.

 

פתיחת סתימות ביוב בפתח תקווה

בעיה נפוצה במערכות ביוב היא סתימות. ספקים רבים מציעים שירות לפתיחת חסימות ולשמירה על זרימת המערכת שלך בצורה חלקה. צוות הטכנאים שלנו מצויד לטפל בכל סתימה שעלולה להתרחש במערכת הביוב שלכם. עוד על כך בדף הבא.

 

צילום צנרת ביוב בפתח תקווה

ניתן לצלם קו ביוב באמצעות מצלמות לאיתור כל בעיה, אנו משתמשים במצלמות מתקדמות כדי לבדוק את קווי הביוב שלך ולזהות כל בעיה.

 

שאיבת ביוב בפתח תקווה

שאיבה של ביוב מבוצעת באמצעות הביובית אשר מאפשרת להוציא את כל הפסולת ממערכת הביוב ובצורה הזו לשחרר סתימות או בעיות במערכת הביוב.

אם אתם סובלים מסתימה משמעותית של פסולת בתוך המערכת, זהו הפתרון הנכון והטוב ביותר לבעיה הזו.

 

שאיבת בורות ביוב בפתח תקווה

שאיבת הצפות בפתח תקווה

במקומות בהם יש הצפות משמעותיות הדרך היחידה לאסוף את המים היא באמצעות ביובית אשר שואבת אותם במהירות ובצורה יעילה.

בין אם מדובר בהצפה כתוצאה מפיצוץ בצנרת המים או הביוב, הצפה בבניין משותף, או כל סוג אחר של הצפה – ביובית מאפשרת לבצע שאיבה מהירה ויעילה של המים ולהשאיר את המקום יבש ונקי.

 

שאיבת מים בפתח תקווה

באמצעות הביובית ניתן לבצע שאיבה לא רק של ביוב או לצורך שאיבת הצפות, אלא מים מכל סוג שהוא.

משתמשים בביובית לצורך ריקון מאגרי מים לצורך תיקון או ייבוש מאגרי מים גדולים שנוצרו בחורף, לרוקן בורות מים או מכל סיבה אחרת.

אם אתם זקוקים לפינוי של כמות מים גדולה, וכמה שיותר מהר, זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

 

תיקון צנרת ביוב בפתח תקווה

בעיות בצנרת הביוב יכולות להיות מורכבות, וכאשר הן לא מתוקנות בצורה נכונה, הן יחזרו שוב ושוב, ואיכות החיים של המתגוררים או השוהים במבנה תיפגם בצורה משמעותית.

אם אתם מחפשים מומחים לתיקונים בצנרת הביוב אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

אנו מבצעים את התיקון לאחר שבדקנו לעומק את המקור של הבעיה ובצורה בה אנו יכולים להיות בטוחים כי זהו התיקון הסופי והפתרון הנכון ביותר.

 

החלפת צנרת בפתח תקווה

במקרים שבהם לאחר בדיקה יסודית ומקצועית, נגלה שהצנרת בלויה מדי, או שיש לה נזקים קשים שלא ניתנים לתיקון, נמליץ על התקנת צנרת חדשה במקומה.

חשוב להדגיש – אנחנו בענק הביובית מבטיחים לנסות ולשקם את צינורות הביוב שלכם, על מנת שיחזיקו מעמד למשך שנים רבות.

עם זאת, מצבים כמו חלודה וקורוזיה חמורה, סדקים ושברים משמעותיים או בלאי והתפוררות של הצנרת, מצריכים החלפה של הצנרת כולה – זו תהיה הדרך הטובה ביותר לשמור על תקינות הביוב ועל זרימה חופשית של מי השופכין, ללא עצירות או תקלות.

 

התקנת שוחת ביוב בפתח תקווה

התקנת שוחת ביוב היא מורכבת, ולא כל אחד יודע לבצע זאת בצורה נכונה. אם אתם זקוקים לעבודה כזו, אנחנו כאן בשבילכם!

 

שטיפת קווי ביוב בפתח תקווה

שטיפת קווי הביוב נדרשת לאחר שחרור של סתימה בביוב – הזרמת מים בלחץ גבוה משחררת כל פסולת שהצטברה בצנרת.

בנוסף, לעיתים גם מבצעים את הפעולה באופן תקופתי בכדי לשמור על קווי הביוב נקיים ולמנוע הצטברות של פסולת שתוביל לסתימה במערכת, במיוחד במקומות בהם עושים שימוש משמעותי וממושך במערכת כמו אזורי תעשיה ומפעלים.

 

ביובית קטנה ונמוכה בפתח תקווה

 

התקנת משאבת ביוב בפתח תקווה

משאבת הביוב שלנו מאפשרת לא רק לשאוב פסולת מתוך הביוב, אלא גם לטחון, כך שאנחנו יכולים לבצע שאיבות גם במקרים של סתימות מורכבות ובמקרים בהם יש פסולת רבה בתוך מערכת הביוב.

 

התקנת משאבה טבולה בפתח תקווה

משאבה טבולה מסייעת להנעת מי השופכין בתוך הצנרת, במקומות "מאתגרים" כמו בבניינים שבהם יש הפרשי גבהים, למשל בתים עם מרתף שממוקם מתחת לפני הקרקע.

פעולת המשאבה למעשה דוחפת את הביוב קדימה, מונעת עצירות והאטות בזרימה – ובכך נמנעות תקלות שונות כמו הצטברות של פסולת וסתימות.

אנחנו מתקינים משאבות טבולות ומציעים בנוסף גם שירות תיקונים של המשאבות, כדי להשיב את מערכת הביוב שלכם לפעולה במידה שיש תקלה במשאבה עצמה.

 

תיקון צנרת בבית משותף בפתח תקווה

אם בבית רגיל סתימה בצנרת היא בעייתית, חשבו מה קורה בבניינים משותפים. בכל מקרה של בעיה בצנרת, בין אם מדובר בסתימה, דליפה, סדק, בלאי או כל דבר אחר – פנו אלינו כמה שיותר מהר, לפני שזה יחמיר.

 

שאיבת בור ספיגה בפתח תקווה

אנו מציעים שירותי שאיבת בור ספיגה וריקון בורות ספיגה כדי לאפשר תפקוד תקין שלהם לאורך זמן ללא הפרעות.

 

למה להיעזר בשירות הביובית שלנו בעיר פתח תקווה?

#1 התכונות והיתרונות הייחודיים שלנו – שירותי הביוב שלנו כוללים צוות של אנשי מקצוע מיומנים במיוחד המשתמשים בציוד מתקדם כדי להבטיח את הבטיחות ואיסוף יעיל, הובלה, טיפול וסילוק פסולת.

כמו כן, יש לנו צוות של טכנאים מנוסים המסוגלים לטפל בכל בעיה שעלולה להתעורר, כמו סתימות ובדיקות קו ביוב.

#2 עמידה בתקנות – אנו מצייתים לכל התקנות המקומיות, המדינתיות והפדרליות כדי להבטיח טיפול בטוח ואחראי בפסולת – יש לנו רישיון של קבלן ביוב.

#3 מחירים נוחים – אנו מציעים מחירים תחרותיים עבור השירותים שלנו ושואפים לספק ערך ללקוחותינו.

#4 שירות לקוחות מעולה – אנו מבינים את החשיבות של שירות לקוחות טוב ופועלים להבטיח שלקוחותינו יהיו מרוצים מהשירותים שלנו.

 

שירותי ביובית מסביב לשעון – רק עם ענק הביובית

אנשי המקצוע שלנו הם בעלי ניסיון בתיקון מגוון רחב של בעיות בביוב, לרבות במקומות נמוכים המצריכים טיפול עם ביובית קטנה, באזורים עם נגישות בעייתית ועוד.

אנחנו מבטיחים להגיע עד אליכם ולהעניק לכם מעטפת של שירותי ביוב איכותיים, שיאריכו את חייה של צנרת הביוב שלכם ויעניקו לכם שקט מכל תקלות הביוב לאורך זמן.

 

אזורי שירות נוספים:

 

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן