עמוד הבית ביובית בבת ים

ביובית בבת ים

אנחנו מציעים שירותי ביובית בבת ים כדי שתוכלו להפסיק להתמודד עם הצפות וסתימות ביוב בעצמכם. יש לכם סתימה בצנרת, צריכים לשאוב הצפת מים או לשטוף קו? בשביל זה אנחנו פה!

אנו מגיעים עד אליכם עם הציוד המתקדם ביותר, כדי לעזור לכם לחזור לשגרה במהירות – ומציעים טיפול מקצועי לכל בעיות הביוב, שיחזיק מעמד לאורך זמן.

 

שירותי ביובית בעיר בת ים

 

מחירון שירותי ביובית בבת ים

כמה עולה שירותי ביובית בבת ים? שאלה נהדרת! לכן הכנו עבורך את המחירון הבא:

מחיר ביובית בבת ים נע בטווח של החל מכמה מאות שקלים ויכול להגיע לכמה אלפי שקלים. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי ביובית בבת ים:

 

שירותי ביובית בבת ים הערות על השירות מחיר ממוצע
 פתיחת סתימות ביוב ניתן לפתוח סתימות פשוטות ומורכבות, כאשר במקרים חמורים יהיה צורך להשתמש בדיזה חותכת החל מ- 650 ₪
 שאיבת בור שומן מפרידי שומנים ובורות שומן מותקנים בבתי עסק שמחוייבים בהתקנתם על פי החוק – מוסכים, מסעדות ועוד – ומצריכים ריקון ושאיבה קבועה למניעת דליפת פסולת לצנרת הביוב החל מ- 630 ₪
 חיתוך שורשים בביוב כרסום שורשי עצים שצמחו בצנרת הביוב מתבצע באמצעות דיזה קוצצת ולאחר מכן הזרמת מים בלחץ גבוה החל מ- 540 ₪
 שאיבת בור ספיגה בבת ים שאיבה וריקון של בורות ספיגה בעזרת ביובית, לשמירה על היגיינה במקומות שאינם מחוברים לצנרת הביוב החל מ- 550 ₪
 שאיבת ביוב הצינורות והמיכלית העמידים של הביובית מאפשרים שאיבה עוצמתית ללא דליפות של התוכן הנשאב החל מ- 540 ₪
ביובית נמוכה לחניונים במקומות עם תקרה נמוכה כמו חניון תת קרקעי, מרתף או מקלט, ביובית קטנה תגיע עד לפתח הביוב – הנגישות תקל על העבודה החל מ- 850 ₪
 צילום קווי ביוב נצלם את הצנרת בשיטה המתאימה (רובוט זעיר או מצלמה וסיב אופטי) כדי לאתר מיקום של סתימה או תקלה ואת הגורמים לבעיה בביוב החל מ- 850 ₪
עלות (פר מטר) של שטיפת קווי ביוב ניקוי קווים על ידי זרם חזק של מים, פותח סתימות ומנתק מדפנות הצנרת את הפסולת שהצטברה שם ונדבקה אליה החל מ- 100 ₪
 שאיבת הצפות ההצפה נשאבת עם ביובית או משאבה טבולה החל מ- 820 ₪

 

עבודות ביוב בבת ים בכל השכונות בעיר

 • רמת הנשיא
 • רמת יוסף
 • שיכון ותיקים
 • קרית באבוב
 • שיכון עולה חדש א'
 • שיכון עולה חדש ב'
 • שיכון עולה חדש ג'
 • שיכון עמידר
 • מרכז העיר

 

שאיבת בורות ביוב בבת ים

ריקון בורות ביוב הוא עניין שחייב להתבצע בקביעות, בתדירות שמתאימה לגודל הבור ולהיקף השימוש בו.

ישנם שני סוגים בורות עיקריים שאנחנו שואבים בבת ים:

#1 בורות ספיגה – שאיבת בור ספיגה בבת ים נעשית באזורים שאינם מחוברים למערכת הביוב המרכזית ולצנרת רגילה. שאיבת השפכים שבתוך הבור, מונעת הצפות ביוב מסוכנות ומאפשרת את השימוש החוזר בו.

#2 בורות שומן – בור שומן משמש בבתי עסק שהחוק מורה על התקנת מפריד שומנים בהם, למשל מסעדות, מוסכים, מפעלים יצרניים ועוד – שעושים שימוש בשמנים ובחומרים שונים שמזיקים לצנרת.

בעזרת הביובית ובדומה לפעולה שמתבצעת בבורות ספיגה, גם שאיבת בור שומן בבת ים נעשית על ידי ביובית. הפעולה הזאת הכרחית לצורך השימוש החוזר בבור השומן ולמניעת סתימות ביוב ונזקים לצנרת.

 

שאיבות ביוב בבת ים

 

שאיבת הצפות בבת ים

הצפה של מים או של מי שופכין יכולה להתרחש בפתאומיות – ולגרום לנזקים רבים. אם קיים ציוד בסביבה המוצפת בנוזלים, החשיפה למים יכולה לגרום לנזקים קשים. במצבים חמורים עוד יותר, אם המים מצטברים במתחם סגור כמו פיר של מעלית או בתוך מקלט סגור, קיימת סכנת טביעה ולכן שאיבת הצפות בבת ים במקרה כזה, יכולה להציל חיים!

אנחנו שואבים מים באמצעות ביובית ולעתים בסיוע של משאבה ייעודית. במקרים שיש צורך לשאוב הצפה של מי ביוב, נפעל באופן הבא:

#1 נשאב את ההצפה במהירות – באמצעות הביובית ובצורה בטיחותית לחלוטין, ללא סכנת דליפות וחשיפה של המים המזוהמים שיצאו מהביוב לסביבה.

#2 נרוקן את פנים הביוב – בדרך כלל, הצפת ביוב נגרמת בגלל סתימה בצנרת. השאיבה הראשונית הזאת משחררת פסולת שנדבקה לצנרת ופותחת, לפחות באופן חלקי, את הסתימה שגרמה להצפה.

#3 נזרים מים בלחץ גבוה – כאשר זרם מים חזק ועוצמתי נכנס לפתח הביוב בבת אחת, הוא מנתק כל מה שעדיין נותר דבוק לצנרת. זוהי הדרך הטובה ביותר לפתוח סתימות.

מיד נסביר איך אפשר לזהות שקיימת סתימה בביוב – ומהי הדרך הטובה ביותר למנוע סתימות ובעקבות כך גם הצפות של מי ביוב.

 

פתיחת סתימות ביוב בבת ים

סתימה בצנרת הביוב היא תקלה נפוצה מאוד, אבל חשוב להבין כי רק עם ביובית אפשר לפתור אותה באמת – גם אם עד היום השימוש בפומפה הביתית עזרה לכם לפתוח סתימה בפתח הביוב במקלחת, למשל, אם לא תזמינו שירותי שאיבת ביוב מקצועיים, סביר להניח שהתקלה תחזור שוב ושוב. בטח ובטח אם מדובר בסתימת שורשים בביוב שדורשת כרסום וחיתוך.

איך אפשר לזהות שקיימת סתימה בביוב, עוד לפני שהיא מזיקה באופן משמעותי לצנרת וגורמת להצפה? באמצעות ערנות ותשומת לב לכל שינוי בשימוש בביוב, למשל אם המים בכיורים בבית יורדים לאט יותר, אם אתם סובלים מריח רע של ביוב – שאי אפשר לטעות בו – ולא מבינים מאיפה הוא מגיע, אם קיימות נזילות חוזרות ונשנות שלא ברור מה מקורן – כל אלו מעידים על תקלה חמורה שמצריכה שירותי ביובית בבת ים של קבלן ביוב מורשה ומקצועי.

שימו לב: ניתן בהחלט למנוע סתימה בצנרת, או לכל הפחות את הידרדרות המצב של סתימות קיימות:

#1 לא לזרוק אשפה לפתחי הביוב – להימנע מהשלכת חיתולים ומגבונים לאסלה, או ריקון מזון לתוך הכיור במטבח. לעתים, גם כאשר מדובר בפסולת נוזלית, היא מתגבשת ומתמצקת בתוך הצנרת וגורמת לחסימה משמעותית.

#2 להזמין שירותי ניקוי ביוב בקביעות – בהמשך נסביר מהי שטיפת ביוב ואיך היא עוזרת למנוע בעיות בביוב.

#3 לשים לב למצבם של פתחי הביוב החשופים – לדוגמה פתחי הניקוז של המרזב, שעלולים להיסתם בקלות בגלל חפצים קטנים, ענפים, בוץ או אבנים שחודרים לפתחים בעונת החורף הסוערת, בגלל הרוח.

בדיקה קבועה של פתחי ביוב שנמצאים תחת כיפת השמיים, תעזור לכם לאתר סתימות בחלק העליון שלהם ובמקרים רבים הסילוק של הפסולת שנכנסה לשם, הוא זה שימנע סתימה בביוב בהמשך והצפה מסוכנת.

בכל מקרה של סתימה בביוב, לרבות במקרים של הצפות או בעיות ביוב מכל סוג במקומות נמוכים כמו חניונים תת קרקעיים או מקלטים, אנחנו מגיעים עם הביובית המתאימה לשטח: נשלח אליכם ביובית נמוכה בבת ים, או ביובית ניידת, במתחמים שבהם משאית הביובית הרגילה לא תצליח להגיע אליהם. המטרה שלנו היא אחת – לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר ולאפשר לביוב שלכם לזרום בחופשיות.

 

שטיפת קווי ביוב בבת ים

גם במקרים שבהם אין מצב חירום כמו סתימה בצנרת, ניקוי ביוב באמצעות הזרמת מים בלחץ גבוה הוא חיוני ביותר, במיוחד במערכות ביוב שמשמשות הרבה מאוד אנשים, למשל בשכונות מאוכלסות וצפופות.

זהו שירות קבוע, שמונע חלק ניכר מבעיות הביוב השכיחות כמו סתימות, נזילות והאטה בזרימת מי השופכין. מומלץ להזמין את השירות לפחות אחת לשנה, לשמירה על צנרת נקייה.

 

 

צילום קווי ביוב בבת ים

בעיות ביוב יכולות להתרחש קרוב לפתחי הביוב, אבל במקרים רבים ישנם נזקים במעמקי הצנרת שלא ניתן להבחין בהם במבט ראשון.

הכנסת מצלמה זעירה לתוך צנרת הביוב, מאפשרת לאנשי המקצוע שלנו לאתר נזקים קיימים בצנרת עד לעומק של 50 מטרים. כך ניתן "לתפוס בזמן" סדקים קלים, סתימות פשוטות בביוב ונזקים שאפשר לטפל בהם בקלות, מה שחוסך עוגמת נפש רבה וגם כסף!

שירות של צילום הצנרת מעניק תיעוד בזמן אמת של מה שקורה בביוב, מה שאומר שאנשי המקצוע שלנו מקבלים את ההחלטות הטובות ביותר ומבצעים את עבודות הביוב והתיקונים המדויקים, הנדרשים כדי לתקן את התקלה.

 

התקנת משאבה טבולה בבת ים

כחלק מהדרכים שאנחנו מציעים לטיפול בבעיות ביוב שחוזרות על עצמן, התקנה של משאבה טבולה בבתים עם קומת מרתף או מקלט היא חיונית – ומסייעת לזרימת מי ביוב ללא עצירות.

במקרים שבהם המשאבה הטבולה שהותקנה התקלקלה, נגיע עד אליכם כדי לבדוק את הגורם לבעיה ובמידה שצריך להחליף אותה, נעשה את הפעולה ונוודא שהמשאבה עובדת בצורה תקינה והביוב זורם בחופשיות בצנרת.

 

החלפת צנרת בבת ים

בבניינים ישנים מאוד, הוותק של צנרת הביוב, שלעתים מגיע לעשרות שנים של שימוש, גורם לבלאי ולהתפוררות של הצנרת. במצבים כאלה שום תיקון לא יעזור ואנחנו נמליץ להחליף את הצנרת של הביוב בחדשה.

 

צריכים עזרה עם הביוב? ענק הביובית כאן לספק לכם פתרונות לכל סוג של תקלה. פרטים בטלפון: 072-3319921

 

פועלים גם בערים הבאות: שירות ביובית תל אביבשאיבת ביוב בחולון, ביובית בעיר ראשון לציון

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך
  דילוג לתוכן