עמוד הבית ביובית בהוד השרון

ביובית בהוד השרון

מתמודדים שוב ושוב עם סתימות בצנרת? נמאס לכם שהמים עולים מהביוב? סובלים מריח רע שעולה מפתחי הביוב בבית? אנחנו בענק הביובית מציעים שירותי ביובית בהוד השרון מקבלן ביוב מורשה.

מיד נסביר איך אנחנו משחררים סתימות בביוב, למה חשוב לשטוף את הצנרת בקביעות, מהי התועלת בצילום קווים, כמה כל זה עולה ואת כל המידע שאתם צריכים לקבל.

 

שאיבות ביוב עם ביובית בהוד השרון

 

מחירון ביובית בהוד השרון

עלות שירותי הביובית שלנו היא מההוגנות והמשתלמות ביותר – מוזמנים להיכנס למחירון המלא שלנו ולהתרשם מהמחירים של כלל השירותים שאנחנו מציעים בהוד השרון ובסביבה.

הצעת המחיר שלנו תכלול את כל התיקונים והטיפולים המומלצים עבור מערכת הביוב שלכם, ואנחנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים לכל סוגי השירותים!

בטבלה הבאה ריכזנו את המחירים של השירותים הפופולריים ביותר באזור העיר הוד השרון:

שירות ביובית בהוד השרון  הערות על השירות מחיר ממוצע
פתיחת סתימות ביוב דיזה פשוטה לפתיחת סתימות תשמש ברוב המקרים של ביוב שנסתם, אך לעתים יהיה צורך להזרים מים בלחץ גבוה כדי לפתוח סתימות חמורות החל מ- 650 ₪
 שאיבת בור שומן בהוד השרון עסקים כמו מפעלים יצרניים, מוסכים ומסעדות שמותקנים בהם מפרידי שומנים, צריכים להזמין בקביעות שירות שאיבה וריקון של בור השומן החל מ- 630 ₪
 חיתוך שורשים בביוב חיתוך שורשים מצנרת הביוב נעשה עם דיזה קוצצת החל מ- 540 ₪
 פינוי שפכים פעולה מורכבת שדורשת ביובית גדולה שיש בה מיכלית שיכולה לאחסן את כמות התוכן שנשאב החל מ- 550 ₪
 שאיבת ביוב בהוד השרון הביובית שואבת את הפסולת מהצנרת והיא מועברת למיכלית עמידה, עד לפינוי והטמנה באתרים ייעודיים החל מ- 540 ₪
ביובית נמוכה לחניונים ומקלטים רק ביובית קטנה מסוגלת להיכנס למתחמים עם תקרה נמוכה כמו חניון תת קרקעי, מרתף של בית פרטי בהוד השרון או מקלטים החל מ- 850 ₪
שטיפת קווי ביוב – עלות לפי מטר הזרמת מים בלחץ גבוה, בין אם לצורך פתיחת סתימות או כשירות של ניקוי קבוע לצנרת שמונע בעיות שונות בביוב החל מ- 100 ₪
 צילום צנרת ביוב צילום קווים מאפשר לאתר מיקום מדויק של נזקים בצנרת כמו סדקים וסתימות וכך לתקן ולשקם אותה בצורה יסודית החל מ- 850 ₪
שאיבת הצפות הצפת מים או מי שופכין נשאבת עם ביובית ולעתים עם משאבה טבולה החל מ- 820 ₪

 

שירותי ביובית בהוד השרון בכל רחבי העיר

אנחנו מבצעים עבודות ביוב בכל השכונות בהוד השרון:

 • מגדיאל
 • רמתיים
 • נווה נאמן
 • גיל עמל
 • רמת הדר
 • נווה הדר
 • רמות מנחם
 • גני צבי
 • שרת
 • רסקו

ובכל יתר האזורים בעיר הוד השרון.

 

פתיחת סתימות ביוב בהוד השרון – רק עם ביובית!

לביובית יש כוח שאיבה עוצמתי ובמקביל גם כוח חזק להזרמת מים בלחץ גבוה. באמצעות זרם מים שכזה, אפשר לשחרר כל סתימה בקווי הביוב, כולל שחרור פסולת נוקשה שהייתה דבוקה לדפנות הצנרת זמן רב.

בנוסף, על גבי הביובית יש צינורות חזקים ועמידים ומיכלית גדולה, שבעזרתם ניתן לשאוב את הביוב ואת הפסולת שתקועה בתוכו עוד לפני שמזרימים לתוכו את המים, זאת מבלי לחשוש מדליפות כלשהן, לאורך כל הדרך –

החל משלב השאיבה ועד לשלב ההטמנה באתרים המורשים.

חשוב לציין שבין שירותינו, אנחנו גם מתקינים משאבות טבולות בהוד השרון, בבתים שיש בהם מספר קומות, זאת כדי לעזור למערכת הביוב לעבוד ללא עצירות ועל מנת למנוע האטה בזרימת מי השופכין במעברים בין הגבהים השונים של המבנה.

התקנת משאבה טבולה בבתים כאלה, היא אמצעי יעיל במיוחד למניעת סתימות ביוב!

 

שאיבת הצפה בהוד השרון

 

צילום קווי ביוב בהוד השרון – איך אנחנו עושים את זה?

שירותי ביובית בהוד השרון שאנחנו מציעים לכם, כוללים את כל הבדיקות המעמיקות ביותר שמאפשרות לנו לקבל החלטות חכמות בשטח. צילום צנרת הוא השירות שמעניק לנו את כל המידע הדרוש:

#1 מצלמים את הביוב – באחת משתי השיטות: מצלמה זעירה לצינורות ביוב דקים, או רובוט זעיר שמסתובב ב 360 מעלות עבור צינורות בקוטר גדול יותר.

#2 מקבלים מידע מתוך הצנרת – ניתן להגיע עד לעומק של 50 מטרים ולאתר נזילות, סדקים, צמיחת שורשי עצים, חסימות, התחלה של תהליכי חלודה ועוד מגוון בעיות בביוב.

#3 מחליטים איך לטפל בבעיה – אנשי המקצוע שלנו בענק הביובית, יודעים להשתמש במידע המצולם כדי להחליט אילו פעולות וטיפולים יחדשו את זרימת הביוב בצורה האופטימלית – ויחזיקו מעמד לאורך זמן.

 

שאיבת הצפות ביעילות ובמהירות

הטיפול בהצפה חייב להיעשות במהירות רבה! בין אם מדובר בהצפת מים בגלל צינור ש"התפוצץ", או בהצפה של מי ביוב שעלו מתוך פתח ביוב שנסתם, מהירות התגובה והשאיבה היעילה שרק הביובית יכולה לבצע,

הן אלו שיכולות למנוע נזקים קשים בציוד שהיה חשוף להצפה – ואפילו להציל חיים, במקרים שבהם הצטברה כמות אדירה של מים במקומות סגורים שבהם שוהים אנשים.

השאיבה עצמה נעשית בעזרת הביובית המתאימה לאיזור שבו התרחשה ההצפה, כאשר במקומות עם תקרה נמוכה שאליהם המשאית הרגילה של הביובית לא יכולה להיכנס, כגון חניונים תת קרקעיים בהוד השרון, מקלטים

או מרתפים של בתים פרטיים, נשלח את הביובית הקטנה והנמוכה שלנו.

 

ביובית נמוכה בהוד השרון לחניונים ומקלטים

מהם היתרונות של השימוש בביובית קטנה לאזורים שאינם נגישים למשאית ביובית סטנדרטית?

#1 קרבה של הביובית לפתח הביוב שדרכו מבצעים את התיקון – כך שהפעולה עצמה יעילה יותר ונעשית במהירות רבה. כשמדובר בשאיבת הצפות למשל, זה יכול כאמור להציל חיים.

#2 מכשור מתקדם וחדשני שמתאים לכל עבודות הביוב – גם הביובית הקטנה מכילה את כל מה שצריך! היא פשוט יכולה להיכנס למקומות עם תקרה נמוכה, בניגוד למשאית הרגילה.

#3 חיסכון בכסף – הנגישות של הביובית הקטנה הופכת את האפקטיביות של הפעולות שניתן לבצע באמצעותה, לחסכוניות – לא צריך לשלב מגוון רחב של אמצעים, כי יש בביובית הזאת כבר את כל הציוד.

 

שאיבת בורות ביוב – היתרונות של הביובית

בורות ספיגה הם מערכת ביוב בפני עצמם והם משמשים באזורים שאינם מחוברים לקווי הביוב. חשוב מאוד לרוקן אותם בקביעות, כיוון שהתוכן שבהם לא זורם הלאה בדומה למערכת המושתתת על קווי ביוב –

ולכן כאשר הבור מתמלא, שאיבת התוכן שלו הכרחית כדי לפנות מקום למי השופכין והפסולת הבאים, שיזרמו לתוכו.

שאיבת בורות ספיגה בהוד השרון עם ביובית, מאפשרת לתהליך הזה להתבצע ללא חשיפה של תוכן הביוב לבני האדם, הצמחיה או בעלי החיים שבסביבה – וכך נמנעות סכנות תברואתיות.

באופן דומה, אנחנו שואבים בורות שומן בעסקים המחויבים בהתקנת מפרידי שומנים – מוסכים, מפעלים, מסעדות ועוד, זאת כדי למנוע מצב שבו חומרים מסוכנים חודרים למערכת הביוב ומייצרים בה חסימות או מזיקים לצנרת.

הביובית שואבת את התוכן של בורות הביוב בצורה הבטיחותית ביותר – וכך ניתן לפנות את השפכים שנשאבו, עד לאתרי ההטמנה – פעולה שרק קבלן ביוב מורשה יכול לבצע – ללא חשש מדליפות מסוכנות.

 

פתיחת סתימות בהוד השרון

 

מתי צריך להחליף את הצנרת ולהתקין חדשה?

אנחנו בענק הביובית ממליצים על החלפת צנרת בהוד השרון במקרים שבהם טיפולים סטנדרטיים של שיקום הצנרת לא יעזרו. באילו מצבים התקנת צנרת חדשה תהיה הפתרון הטוב ביותר?

כשמדובר בבניינים עם תשתית ביוב ישנה מאוד, או כשקווי הביוב סדוקים ושבורים ברמה חמורה כל כך, שצנרת חדשה תהיה יעילה ומשתלמת יותר מכל תיקון – וכמובן, תחזיק מעמד למשך שנים רבות.

 

השירות זמין גם כאן: שאיבת ביוב ברעננה | ביובית כפר סבא

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך
  דילוג לתוכן