עמוד הבית שירותים שאיבת בור ספיגה
שאיבת בור ספיגה
שתף
19 יול 2023

מהי שאיבת בור ספיגה?

שאיבת בורות ספיגה לרוב מבוצעת כעבודת תחזוקה והיא חשובה וחיונית מאוד לבעלי בתים ובניינים משותפים, המסתמכים על מערכות ספיגה. תהליך זה כולל פינוי פסולת מוצקה ובוצה שהצטברו מהמיכל, כדי לשמור על יעילותו ולמנוע בעיות פוטנציאליות.

שאיבה סדירה מסייעת במניעת סתימות וריחות לא נעימים ומבטיחה תפקוד תקין של מערכת הספיגה. שירות שאיבת בורות ספיגה מקצועי מבוצע באמצעות ציוד מיוחד, המאפשר את מיצוי הפסולת בצורה בטוחה ויעילה, תוך קידום סביבה בריאה והיגיינית הן לתושבים והן למערכת האקולוגית שמסביב.

אם אתם זקוקים לשירות שאיבת בורות ספיגה, ורוצים להיות בטוחים כי הוא יבוצע בצורה הטובה ביותר, חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון: 072-3319921 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שאיבת בור ספיגה

 

שירותי ענק הביובית לשאיבת בור ספיגה מהיום להיום!

עבודות שאיבת בורות ספיגה הן עבודות מורכבות ולעיתים הן נדרשות באופן דחוף. מלבד פעולה יזומה של שאיבת בורות ספיגה, אשר מבוצעת בדרך כלל באופן קבוע מראש, לעיתים מתגלות בעיות בבורות הספיגה אשר מצריכות שאיבה מיידית.

במקרים כאלו אנו מספקים גם שירותים מהיום להיום, כשהמשמעות היא שאנחנו יכולים להגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לבצע את העבודה ולהעניק לכם שירות מקצועי ויעיל.

אז למה אתם מחכים? אם אתם זקוקים לשירות דחוף של שאיבת בורות ספיגה, אל תמתינו למועד בו המצב יהיה מורכב יותר.

חייגו אלינו כבר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם את העבודה עוד היום, בצורה הטובה והמקצועית ביותר 072-3319921.

 

מתי מומלץ להזמין ביובית לשאיבת בור ספיגה?

בדרך כלל מומלץ להזמין ביובית לשאיבת בור ספיגה, לעבודות תחזוקה קבועות מראש, או בעת חירום. בראש ובראשונה, יש לבצע עבודות שאיבה של בור הספיגה באופן קבוע כל 3 עד 5 שנים, כדי למנוע ממוצקים להצטבר ולסתום את המערכת.

בנוסף לכך, ישנם מצבים בהם ייתכן שיהיה צורך בשאיבה מוקדמת יותר או בצורך ספציפי מיידי. אם אתם מבחינים בניקוז איטי, קולות גרגור מתוך המערכת, ריחות רעים או הצפה של מי ביוב בבית או במבנה, חשוב מאוד לשאוב את בור הספיגה במהירות האפשרית.

במקרים אחרים, אם אתם חווים עלייה פתאומית בשימוש במים ובמערכת הביוב, מומלץ לתזמן שאיבה מראש כדי להבטיח שהמערכת תוכל להתמודד עם העומס הנוסף.

תחזוקה שוטפת ושאיבה בזמן יכולים לעזור להאריך את חיי מערכת הספיגה ולמנוע תיקונים יקרים בהמשך!

אז אם אתם זקוקים לשירותי ביובית לצורך שאיבת בורות ספיגה, חייגו אלינו כבר עכשיו אל טלפון: 072-3319921 ונבצע יחד תיאום של שאיבה מתוכננת מראש או נגיע במהירות לבצע עבודה דחופה בהתאם לצורך שלכם.

 

צפו בצוות שואב בור ספיגה

 

איך שואבים בור ספיגה?

שאיבה יעילה של פסולת ביוב ושל מי שופכין מכל מקום, בין אם מדובר בבור ביוב, בריכה או פתח של צנרת, חייבת להתבצע באמצעות המכשור הנכון.

יכולות השאיבה והיניקה של הביובית הן גבוהות ולכן הפעולה שהיא יכולה לבצע בשטח היא עוצמתית מאוד, מה שמסייע לשאיבת תוכן הבור להיעשות בצורה אפקטיבית במיוחד, כשהמטרה היא לא להשאיר לכלוך בבור אלא לרוקן ולנקות אותו לגמרי.

איך עושים את זה?

#1 מזמינים ביובית מתאימה – אם מדובר בבורות ביוב הממוקמים בשטח חקלאי או ללא גישה למשאית ביובית, יש להשתמש בביובית ניידת או נמוכה בהתאם לצורך.

#2 שואבים עודפי מים והצפות – במקרה שמדובר בבור ספיגה סתום, ייתכן שמי השופכין שבתוכו כבר עלו למעלה וגרמו להצפה. לפני כל טיפול שהוא, יש לייבש את עודפי המים הללו.

#3 העברת הפסולת והמים אל המיכלית – העשויה מחומרים עמידים המונעים נזילות.

#4 הטמנת התוכן שנשאב באתרים מורשים – רק חברת ביובית עם רישיון, תוכל להעביר בצורה בטוחה ועם כל האישורים את מי הביוב והלכלוך שנשאב, לאתרי הטמנה.

 

חשוב להדגיש, כי פעולת השאיבה של בורות ביוב מכל הסוגים, צריכה להיעשות באופן קבוע ולצורך תחזוקה שוטפת ופעולה תקינה. אין צורך לחכות לתקלה או לריח רע, אלא להקפיד על שימוש נכון ועל הריקון הקבוע שלהם, שימנע את מרבית הבעיות האופייניות לבורות אלה.

 

שאיבת בור ספיגה

 

טיפים לבחירת החברה הנכונה לשאיבת בור ספיגה

אם אתם רוצים למצוא את החברה המתאימה ביותר לשאיבת בור ספיגה, יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה נכונה:

#1  ניסיון ומוניטין – חשוב מאוד לבדוק את הניסיון והמוניטין של החברה בענף. חפשו חברה המספקת שירותי שאיבת בורות ספיגה כבר זמן רב ויש לה ניסיון עשיר בתחום, וכך אתם גם יכולים למצוא מגוון רחב של חוות דעת של לקוחות עבר שלה אותה חברה, כך שתוכלו ללמוד יותר על המקצועיות שלה ועל העבודה אותה היא מבצעת. 

#2 רישיון וביטוח – חשוב מאוד לוודא כי החברה בעלת רישיון ומבוטחת, שכן הדבר מבטיח את המקצועיות והאחריות שלה.

#3 שיטות עבודה מתקדמות – שאלו את החברה על הציוד והטכניקות שלהם כדי להבטיח שהם משתמשים בשיטות מתקדמות ויעילות אשר יאפשרו לכם לקבל שירות יעיל וטוב. 

#4 מענה מקצועי על שאלות – שאלו שאלות מקצועיות כבר בטלפון. המקצועיות של הנציג שיענה לשיחת הטלפון ויספק לכם את המידע הדרוש תאפשר לכם לדעת האם מדובר בחברה מקצועית מאוד, או פחות.

כך תוכלו לבחור בצורה הרבה יותר טובה את החברה המתאימה לכם ולהיות בטוחים כי אנשי המקצוע שיגיעו אליכם יוכלו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

אולי יעניין אתכם גם:

 

ממה להיזהר כשמזמינים שירותים מחברה המבצעת שאיבת בור ספיגה?

אם אתם רוצים להיות רגועים ובטוחים כאשר אתם מזמינים את השירות, היזהרו מחוסר מקצועיות.

בדקו את אישורי העבודה של החברה, האם היא פועלת בהתאם לתקנות, האם היא מבוטחת, האם צוות העובדים מספיק מומחה ומקצועי ועוד.

אם תבחרו באנשים שאינם מקצועיים מספיק, לא רק שתקבלו שירות לקוי, אלא עלולים להיווצר נזקים בזמן ביצוע העבודה אשר יעלה לכם ביוקר רב לתקן אותם – ויכול להיות שגם תהיו חשופים לקנסות ובעיות מול הרשויות המפקחות על העמידה בתקנות התברואה.

 

כמה עולה שאיבת בור ספיגה? מחירים:

שירות שאיבת בורות ספיגה של ענק הביובית מתומחר החל מ-550 ₪, כאשר המחיר יכול להשתנות בהתאם לגודלו של הבור, סוג השאיבה, הנגישות למקום ועוד – חשוב לנו לתת לכל אחד ואחת הפונים אלינו הצעת מחיר אישית אשר נקבעת בהתאם לתקלות הביוב הקיימות בשטח, כך אנו יכולים להיות בטוחים כי התמחור הוא הוגן ונכון.

לקבלת תמחור מסודר, מענה לכל שאלה וכל פרט אחר שתרצו לדעת, אל תהססו, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עכשיו בטלפון: 072-3319921 ונשמח לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

הנה כמה משירותי הביובית הכלולים בתהליך שאיבת בור ספיגה, או שהם מהווים שירותים משלימים ונוספים שאנו מציעים ללקוחותינו – והמחירים הממוצעים שלהם:

סוג השירות מחיר
מחיר שאיבת הצפה לפני ריקון בור ביוב החל מ- 820 ₪
עלות שאיבת בור ספיגה החל מ- 550 ₪
עלות ניקוי ביוב (כולל ירידה פיזית של איש מקצוע לתוך הביוב) החל מ- 1450 ₪
מחיר פינוי שפכים ופסולת לאתר הטמנה מורשה החל מ- 550 ₪

 

לצפייה במחירון הביובית המלא

 

 

האם אתם צריכים חברת ביובית או שאתם יכולים לבד לבצע שאיבת בור ספיגה?

בורות ספיגה מכילים חומרים מסוכנים ודורשים ציוד ומומחיות אשר מתאימים לתחזוקה בטוחה ויעילה. לחברת ביוב יש את הכלים, הידע והניסיון הדרושים לטיפול בשאיבה ופינוי פסולת שפכים, הבטחת עמידה בתקנות המקומיות ומזעור סיכונים בריאותיים וסביבתיים פוטנציאליים.

העסקת אנשי מקצוע יכולה לחסוך לכם זמן, מאמץ וסיבוכים פוטנציאליים ולכן אל תנסו לחסוך בשירות הזה.

בנוסף, בכדי לבצע שאיבה של בורות הספיגה בצורה נכונה יש לעשות שימוש בציוד מקצועי מיוחד שלא לכל אחד יש גישה אליו, כמו משאית ביובית.

לכן, כאשר מדובר בעבודות שאיבה של בורות ספיגה, הדבר הטוב והנכון ביותר שאתם יכולים לעשות הוא לפנות אלינו, אל ענק הביובית, בטלפון 072-3319921 ולהזמין את אנשי המקצוע שלנו אשר יוכלו לבצע עבורכם את העבודה הזו בצורה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר וביעילות הגבוהה ביותר.

חייגו עכשיו, הצוות שלנו מחכה לשמוע מכם ולסייע לכם!

 

מדריכים נוספים: שאיבת בוצה | שאיבת מפריד שומנים

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
דילוג לתוכן