עמוד הבית ביובית במודיעין

ביובית במודיעין

רבים מתושבי האזור כבר יודעים – ביובית במודיעין מזמינים רק דרך ענק הביובית. למה? בגלל המקצועיות הגבוהה, הזמינות הרחבה והמחירים הכי טובים בתחום.

אנחנו קבלני ביוב מורשים שמחזיקים בכמה סוגי ביוביות וגם באמצעים מתקדמים נוספים, כך שאין שום משימה שלא נוכל לעמוד בה. צלצלו אלינו ונשמח לצרף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

 

שאיבות ביוב בעיר מודיעין

 

מחירון ביובית במודיעין

לקוחות רבים אומרים לנו שעד היום הם נאלצו לוותר על שירותי ביובית במודיעין רק בגלל החשש שהיה להם, שמדובר בשירות יקר יחסית. למרבה המזל הם בסופו של דבר הגיעו אלינו והבינו שזה ממש לא חייב להיות ככה.

מחיר ביובית במודיעין עשוי להשתנות בהתאם לגורמים רבים וביניהם סוג הביובית, תנאי הנגישות, סוג הבעיה ועד כמה מורכב לטפל בה, אך בכל מקרה אצלנו המחירים נמוכים ולא קורעים את הכיס.

הנה המחירון שלנו שיעזור לכם להבין על מה אנחנו מדברים:

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
שאיבת בור שמן 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב במודיעין 860 – 1750 ₪

 

פתיחת סתימות במודיעין ללא בעיה

אחד מהשירותים הנפוצים שאנחנו מספקים באמצעות הביוביות שלנו הוא פתיחת סתימות ביוב במודיעין. הכוונה היא לסתימות יותר עקשניות מהרגיל, כך ששום אמצעי אחר לא יכול לטפל בהן.

ניתן לציין כמה גורמים שבגללם זה קורה:

#1 חדירת שורשים לביוב – שורשים יכולים למצוא סדקים זעירים או מרווחים בחיבורים השונים של הצינורות ולגדול אל תוך הצנרת. לאורך הזמן הם חוסמים באופן משמעותי את מעבר המים.

#2 השלכת פסולת לתוך הביוב – מגבונים, חיתולים, טמפונים, בטון, גבס, אבנים, שאריות של דבקים וסיליקונים ועוד. כאשר אלו נזרקים לתוך האסלה או שוחת הביוב הם יכולים לגרום לסתימה חמורה.

#3 שקיעת שומן – צינורות הביוב החדשים יותר מצופים בשכבה שמונעת הידבקות של משקעי שומן, אך אלו הישנים חסרים את השכבה הזו, כך שהם צוברים עם הזמן את המשקעים האלו, שהולכים וגדלים עד למצב של חסימה משמעותית.

ביובית מסוגלת לפתוח את הסתימה בביוב באמצעות משאבה שמזרימה מים בלחץ גבוה וחיבור של דיזה אל הצינורות שלה. סוג הדיזה תלוי בסוג הסתימה. למשל, עבור הסרת שורשים במודיעין נשתמש בדיזה מקצצת.

 

שאיבת הצפות עם ביובית במודיעין

 

שאיבת הצפות במודיעין בכל מקום ובכל היקף

לא קל לשאוב הצפות, במיוחד כשמדובר בכאלה רחבות היקף שפלשו למקומות עם נגישות בעייתית. הן יכולות להיגרם בגלל פיצוץ בצנרת או סתימה שלא טופלה בזמן ולגרום להצפה בכל מקום, כולל בתוך מבנים.

שאיבת הצפות ביוב או מים מתבצעת על ידנו בקלות מאחר ויש לנו ביוביות שמתאימות לכל משימה:

#1 ביובית קומבו – לשאיבה של הצפה גדולה במיוחד שהנגישות אליה נוחה

#2 ביובית רגילה – עם מיכלית שממוקמת על גבי רכב מסחרי, עבור מקרים לא בעייתיים מידי

#3 ביובית נמוכה וקטנה – שמתאימה לחניונים ומקומות צרים.

במקרה של הצפה עם קשיי נגישות קשים מאוד, ניתן גם להשתמש בביובית ניידת.

 

ביובית קטנה בעיר מודיעין

 

שאיבת ביוב בעיר מודיעין

לפעמים הצורך בשירותי ביובית באזור מודיעין הוא עבור מקרי שאיבה אחרים:

שאיבות ביוב במודיעין שאנחנו מבצעים בשכיחות גבוהה, הן של בורות ביוב שנמצאים בשטחים חקלאיים, אתרי בנייה, מפעלים ועסקים שונים.

הבורות הללו נמצאים במקומות שלא מחוברים לצנרת הביוב הראשית או בכאלה שנעשה בהם שימוש בחומרים שאסור שיתערבבו עם נוזלי הביוב הרגילים. זה יכול להיות בור שומן, בור רקב או בור ספיגה וחייבים לרוקן אותו אחת לתקופה על מנת למנוע הצפות ביוב בעייתיות מאוד.

חשוב להדגיש:

פינוי שפכים מבורות ביוב יכול להתבצע אך ורק על ידי קבלן ביוב מורשה, ובמילים אחרות – ענק הביובית.

אנחנו נגיע אליכם בדיוק בזמן שיידרש עם ביובית מתאימה, נטפל לכם בכל הבירוקרטיה וגם נחתום על כל המסמכים הנדרשים למקרה של ביקורת.

 

שטיפת קווי ביוב במודיעין ושירותים נוספים

הנה עוד כמה משימות שנוכל לבצע עבורכם על הצד הטוב ביותר:

✔️ ניקוי ביוב – הביובית שלנו משמשות אותנו לא רק לפתיחת סתימות בצנרת אלא גם לטובת ניקוי יסודי שלה ולצרכי מניעה. זרם המים הגבוה, בשילוב עם דיזה שוטפת מגבירת לחץ, מאפשר לנקות את הביוב ולהיפטר מכל מה שעלול לחסום אותו בעתיד. השירות מומלץ עבור כל מי שסובל מתסמינים של סתימות ביוב לעיתים קרובות ומעוניין להימנע מכך מראש.

✔️ צילום קווי ביוב במודיעין – צפייה בקווי הביוב מחלקם הפנימי יכולה ללמד את אנשי המקצוע המון דברים חשובים, האם קיימת סתימה, ממה היא נגרמת, איפה בדיוק היא ממוקמת, האם יש שברים וסדקים בצנרת, איפה ממוקמות כל שוחות הביוב, האם הצנרת נבנתה בצורה תקינה ועוד. בהתאם לממצאים ניתן לקבל החלטות מושכלות יותר ובכך להימנע מפעולות יקרות יותר שלא לצורך.

✔️ התקנת משאבה טבולה – במרתפים, מקלטים, חניונים וכל מקום שנמצא רחוק ו/או מתחת לקו הביוב הראשי, כדאי להתקין משאבה טבולה שלמעשה דוחפת את מי הביוב ומונעת הצפה. נוכל לייעץ לכם לגבי המשאבה המתאימה וגם להתקין אותה ולספק שירותי אחזקה ותחזוקה.

✔️ החלפה של קווי הביוב – גם את זה אנחנו רשאים ויודעים לבצע, תוך הקפדה התקנים המחמירים ביותר. אם שאלתם את עצמכם מתי צריך להחליף צנרת ביוב, זה מתחייב רק כשאין ברירה ולא ניתן לתקן את הצינורות. במרבית המקרים כן נצליח למצוא פתרונות שימנעו זאת.

אז אם אתם צריכים ביובית במודיעין או כל שירות אחר שקשור בביוב, אתם כבר יודעים למי לפנות – אלינו לענק הביובית.

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן