עמוד הבית שירותים שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב
שתף
17 יול 2023

שטיפת קווי ביוב זהו הליך תחזוקה חיוני שמטרתו לשמור על תפקוד יעיל של מערכת הביוב. באמצעות סילוני מים בלחץ גבוה, המחוברים אל ציוד מיוחד, יכולים לנקות את הצדדים הפנימיים של צינורות הביוב, לבצע הסרה של פסולת, משקעים וסתימות שהצטברו ולפנות את קווי הביוב למעבר תקין של מי הביוב בתוך המערכת.

תהליך הניקוי היסודי הזה מסייע במניעת סתימות במערכת הביוב, מבטיח זרימה חלקה של מי השפכים ומפחית את הסיכון לנזקים לקו הביוב.

על ידי שטיפה של קווי ביוב באופן קבוע, במיוחד באזורים בהם מערכות הביוב משותפות להרבה מאוד דירות או מבנים, ניתן לשמור באופן יזום על ההיגיינה והפונקציונליות של מערכות הביוב ולאפשר פעילות תקינה של המערכת לאורך זמן.

 

תהליך שטיפת צנרת ביוב מאפייני העבודה
מתי צריך לשטוף קווי ביוב? השטיפה מתבצעת כחלק מניקוי קבוע של הצנרת אחת לכמה חודשים או בתדירות הנדרשת, אך לרוב מזמינים את השירות במצבי חירום כמו הצטברות של פסולת וסתימות במערכת הביוב וכפעולה משלימה לתיקונים נוספים
כמה זמן התהליך אורך? כחצי שעה או יותר
איך עושים את זה בפועל? מכניסים את צינור הביובית ומפעילים זרם מים בלחץ גבוה באמצעות הדיזה המתאימה
מה מחיר השירות? החל מ- 99 ₪ למטר

 

מהי שטיפת קווי ביוב?

כדי לשטוף ביעילות קווי ביוב, יש להתחיל באיתור נקודת הגישה לניקוי, שנמצאת בדרך כלל ליד קו הנכס או במרתף (אם יש כזה). יש להסיר את המכסה ולחבר את מכשיר הביובית ולהגביר בהדרגה את לחץ המים כדי להסיר סתימות או פסולת. לאחר מכן יש גם לשטוף שוב את הקו כדי לוודא שהוא נקי.

מדובר בעבודה שלא רק מצריכה ציוד מיוחד, אלא גם מומחיות וניסיון של אנשי המקצוע אשר מבצעים את העבודה, ולכן אם אתם צריכים לבצע שטיפת קווי ביוב, בין אם בשל סתימה במערכת ובין אם כפעולת תחזוקה קבועה, חייגו עכשיו לטלפון 072-3319921 ונשמח לעמוד לשירותכם – ענק הביובית, שירותי ביובית.

 

שטיפת קווי ביוב

 

כמה עולה שטיפת קווי ביוב?

עלות שטיפת קווי ביוב נקבעת לפי מטר קו, כאשר מחיר שטיפת קווי ביוב הוא בין 99 ₪ לבין 250 ₪ למטר, בהתאם למערכת הקיימת, הגישה אליה ודרישות מיוחדות המתאימות לה.

אם אתם רוצים לקבל מחיר מדויק יותר בהתאמה אישית עבורכם ועבור הצרכים שלכם, חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון 072-3319921 או היכנסו לעמוד המחירון באתר ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר!

שירותי ענק הביובית לשטיפת קווי ביוב מהיום להיום!

שטיפת קווי ביוב על בסיס קבוע היא פעולת תחזוקה חיונית המבטיחה תפקוד חלק של מערכת הביוב. על ידי ניקוי שוטף של הקווים האלה, ניתן למנוע חסימות פוטנציאליות הנגרמות על ידי פסולת, שומן או חומרי פסולת אחרים, ולהפחית את הסיכון להצפות של מערכת הביוב או חוסר יכולת שלה לבצע שאיבה של מי גשמים פנימה.

במקרים מסוימים, עבודות לשטיפת קווי ביוב הן דחופות, ונדרשות ממש מהיום להיום, כמו במקרים של סתימה משמעותית במערכת הביוב. במקרים כאלו, אנו יכולם לספק לכם שירות מיידי ולהגיע אליכם כמה שיותר מהר על מנת לספק לכם את השירות ולפתור את הבעיה איתה אתם מתמודדים.

אם אתם נמצאים במצב חירום כזה, חייגו אלינו והצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם כמה שיותר מהר.

 

צפו בצוות שוטף קווי ביוב

 

איך שוטפים קו ביוב – דגשים מיוחדים

כדי לשטוף את צנרת הביוב בצורה טובה, יש לשים דגש על כמה נושאים:

✔️ קרבה מירבית לנקודת הגישה – שטיפה של הקווים והצנרת מתבצעת בצורה הכי טובה כאשר הביובית עצמה קרובה יחסית לפתח הביוב.

זוהי הסיבה שחשוב להתאים את סוג הביובית למיקום של פתח הביוב, למשל ביובית נמוכה וקטנה אם מדובר במרתף, או ביובית ניידת אם הגישה למשאית הסטנדרטית היא בעייתית.

✔️ שאיבת הצפה אם יש ופסולת של ביוב – פעמים רבות, שטיפת הביוב נעשית כפעולה משלימה לשירותים אחרים, כמו ייבוש הצפה או שחרור סתימה.

חשוב שהפעלת לחץ המים תיעשה רק לאחר הטיפול בתקלה הראשונית והדחופה, משמע שאיבת המים שעלו מהביוב, ורק לאחר מכן יש להכניס את צינור הביובית אל הפתח כדי להזרים מים פנימה לצורך ניקוי ביוב אפקטיבי.

במצבים מסוימים כמו חשד לצמיחת שורשים בביוב, השטיפה תיעשה לפני החדרת המצלמה לתוך הקווים – ולאחר הסרת השורשים מהצנרת יהיה צורך בהזרמת מים בעוצמה גבוהה פעם נוספת, על מנת לסלק את כל השורשים שנקצצו והפסולת שנותרה.

 

מתי מומלץ להזמין ביובית לשטיפת קווי ביוב?

מומלץ להזמין שטיפת קו ביוב כאשר מבחינים בסימנים של סתימה במערכת הביוב או במקומות עמוסים בהם יש צורך בתחזוקה שוטפת.

הסימנים אשר יכולים להעיד על סתימה במערכת יכולים לכלול ניקוז איטי, קולות גרגור מהצינורות, ריחות רעים או מים שנשארים בכיורים או בשירותים ולוקח להם זמן לרדת אל תוך המערכת.

תחזוקה שוטפת יכולה לסייע במניעת בעיות עתידיות והיא נעשית בדרך כלל כל שנה – שנתיים, תלוי בשימוש ובמצב של קווי הביוב. הניקוי הקבוע הזה יכול להסיר פסולת, שורשים של עצים או כל דבר אחר מתוך קווי הביוב, להבטיח זרימה תקינה ומניעת תיקונים יקרים לאורך הקו.

אז אם אתם זקוקים לשירות שטיפת קווי ביוב באופן מיידי בשל בעיה שהתגלתה, או אם אתם רוצים להזמין שטיפת קווי ביוב לצורך תחזוקה נכונה של המערכת ומניעה מראש של בעיות, חייגו עכשיו 072-3319921.

 

איך שומרים על ביוב נקי לאורך זמן

מערכת ביוב יכולה להישאר במצב תקין במשך תקופה ארוכה ללא שום בעיות, במידה ששומרים עליה כמו שצריך ומשתמשים בה בצורה הנכונה:

#1 לא זורקים אשפה לפתחי הביוב אלא לפח בלבד – חיתולים משומשים, מוצרי היגיינה ואפילו שמני בישול ופסולת שומנית מהמטבח, אסור להשליך לכיור או לאסלה אלא לפח בלבד. גם פסולת שנראה כאילו "ירדה לביוב", למעשה עלולה הידבק לפסולת נוספת, עד להיצרות מוחלטת של הצנרת ויצירת חסימה שתוביל להצפה.

#2 מזמינים ביובית בכל חשד לבעיית ביוב רצינית – ישנן לא מעט תקלות ביוב קטנות, שאפשר לפתור עם פומפה, למשל אסלה שמתרוקנת לאט או כיור שהמים בו לא יורדים מספיק מהר. אם התקלה הזו חוזרת על עצמה שוב ושוב, או במקרה שיודעים שישנה בעיה חמורה יותר, חשוב לקרוא לאנשי מקצוע. טיפול מקצועי בתקלות ביוב ישאיר את הצנרת נקייה לאורך זמן והצנרת תאפשר למי השופכין לזרום בחופשיות.

#3 שוטפים את הביוב בקביעות – גם ניקוי ביוב שנעשה אחת לשנה או שנתיים, יכול למנוע תקלות חמורות רבות. אפילו אם אין כל נזק נראה לעין, שטיפה קבועה של הצינורות תעצור כל חסימה שהחלה להיווצר בביוב.

 

ניקוי ביוב – טיפים לבחירת החברה הנכונה

אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים את החברה הנכונה והטובה ביותר לשטיפת קווי ביוב, יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה חכמה:

✔️ חשוב לחפש חברה בעלת מומחיות וניסיון בניקוי קווי ביוב. החברה צריכה לעבוד עם צוותים הכוללים בעלי מקצוע מיומנים שמבינים את נבכי המשימה ומשתמשים בציוד מתאים.

✔️ קחו בחשבון את המוניטין של החברה ואת ביקורות הלקוחות. משוב חיובי והמלצות יכולים לאפשר לכם להכיר טוב יותר את החברה והשירות שלה, ולדעת מאילו חברות להתרחק ובאיזו חברה עדיף לכם לבחור.

✔️ וודאו כי המחיר שאתם מקבלים הינו הוגן ועומד בקנה אחד עם המחירים המקובלים בשוק. מחיר זול מידי עלול להעיד על שירות לקוי וחובבני, ומחיר יקר מידי הוא במילה אחד נוכלות.

 

שטיפת ביוב

 

ממה להיזהר שמזמינים שירותים מחברה המבצעת שטיפת קווי ביוב

היזהרו מחברות אשר פועלות ללא אישורים מתאימים. חברה אשר לא מספקת לכם את כל הרישיונות ואישורי העבודה שלה, פועלת בניגוד לחוק, ברוב המקרים מבצעת עבודה לקויה, ובמקרה של נזק או תאונה גם לא יהיה לה ביטוח מתאים. אל תנסו להתפשר ולחפש את הזול ביותר, ובתמורה לכך לבחור בחברה ללא אישורים מתאימים, זה יכול לעלות לכם ביוקר בסופו של דבר.

האם אתם צריכים חברת ביובית או שאתם יכולים לבד לבצע שטיפת קווי ביוב? בכל הנוגע לקווי ביוב, בדרך כלל מומלץ להזמין חברת ביוב מקצועית ולא לנסות לבצע את השטיפה הזו בכוחות עצמכם. קודם כל, מדובר בעבודה המצריכה ציוד מתאים שלא לכל אחד יש.

בנוסף, קווי ביוב הם מערכות מורכבות הדורשות ציוד וידע מיוחדים כדי לנקות ולתחזק אותם ביעילות.

לאנשי מקצוע יש את המומחיות לזהות ולפתור בעיות כמו סתימות, חדירה של שורשי עצים ועוד, תוך הבטחת תפקוד תקין של מערכת הביוב. ניסיון לנקות קווי ביוב ללא הכישורים והכלים הדרושים עלול להוביל לנזק נוסף ואפילו לסיכון עצמי.

אם אתם זקוקים לשירות שטיפת קווי הביוב שלכם, אל תתפשרו על פחות מענק הביובית.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
דילוג לתוכן