עמוד הבית ביובית בבני ברק

ביובית בבני ברק

אם הגעתם לכאן, אתם בטח רוצים לדעת האם כדאי לכם להזמין ביובית בבני ברק דווקא מענק הביובית. אנחנו יכולים לומר לכם שאין שום סיבה שתהססו! אנחנו קבלני ביוב מורשים וככאלה יש לנו את הידע והניסיון הנדרשים וגם את הביוביות המתקדמות ביותר.

אנחנו זמינים עבורכם בכל אזור המרכז וגם בבני ברק ויכולים להגיע אליכם במהירות האפשרית. כפי שתבינו אם תמשיכו לקרוא גם המחירים שלנו נוחים ואנחנו מתמחים גם בביצוע עבודות ביוב נוספות ולא רק בשירותי ביובית.

 

ביובית בבני ברק

 

מחירון ביובית בבני ברק

אנחנו בטוחים שמה שהכי מעניין אתכם מעבר למקצועיות של החברה המבצעת הוא כמה עולה ביובית בעיר בני ברק על מנת שתוכלו לדעת האם זה בכלל מתאפשר לכם, ולכן נתחיל דווקא בכך. אנחנו יכולים לומר לכם שאצלנו זה ממש לא יקר ואפילו משתלם.

מחיר ביובית בבני ברק אומנם תלוי בסוג הביובית (האם מדובר בביובית קומבו, ביובית נמוכה וכו') וסוג העבודה שיש לבצע, אך אצלנו עושים את הכל על מנת להציע ללקוחות שלנו מחירים משתלמים מאוד. הסתכלו במחירון שלנו ותבינו לבד:

עלות שירותי ביובית בבני ברק מחיר ממוצע
שאיבת בור שומן בעיר בני ברק
החל מ- 630 ₪
כמה עולה לשאוב בור ספיגה
החל מ- 550 ₪
התקנת משאבה טבולה בבני ברק
החל מ- 1,200 ₪
פתיחת סתימות שורשים בביוב
החל מ- 650 ₪
עלות שאיבת הצפות בבני ברק החל מ- 820 ₪
כמה עולה שטיפת קו ניקוז
החל מ- 550 ₪
פתיחת סתימות ביוב בבני ברק החל מ- 650 ₪
מחיר להסרת שורשים בביוב
החל מ- 540 ₪
עלות שטיפת מרזב בבני ברק
החל מ- 550 ₪

 

שאיבת הצפות בבני ברק

הצפה מכל סוג שהוא היא מאוד בעייתית, מסכנת את המבנה ואת היושבים בו וגם מזהמת את הסביבה. לכן צריך לטפל בה כמה שיותר מהר. שאיבה של הצפות בבני ברק מתבצעת על ידנו באמצעות ביובית שכוללת משאבה חזקה שמסוגלת לשאוב כל סוג של הצפה -של מי ביוב, מים רגילים, שומנים ופסולת נוזלית אחרת. יש לנו כמה סוגי ביובית והבחירה באחת מהן מתבצעת באופן הבא:

✔️ כשתנאי השטח מאפשרים גישה נוחה להצפה, ניתן להשתמש בביובית רגילה ואפילו בכזאת ממש ענקית בצורה של משאית. במרבית המקרים זה אכן כך.

✔️ כשמדובר בהצפה שממוקמת במקום מאוד בעייתי מבחינת נגישות, נשתמש באמצעים יותר מיוחדים כמו ביובית נמוכה לחניונים או משאבה על עגלה שהיא בעצם ביובית ניידת.

על מנת למנוע הצפות מלכתחילה במקומות נמוכים, קיימת גם האפשרות של התקנת משאבה טבולה. אנחנו מתמחים בכך ונוכל להתקין לכם אותה וגם לספק שירותי תחזוקה שוטפים.

 

שאיבת ביוב בבני ברק

לעומת שאיבה של מים רגילים, למשל לאחר יום חורף עם גשם בלי פוסק שגרם להצפה, כאשר מדובר על שאיבה של מי ביוב מזוהמים, צריך לוודא שפונים אל חברת ביובית בבני ברק שמחזיקה באישורים לטפל בפסולת כזאת ולפנות אותה לאתרים מורשים.

מקרה שכיח הוא למשל שאיבות ביוב בבני ברק של בורות שונים שעליהם נרחיב מייד. רק קבלן ביוב כמו ענק הביובית רשאי לבצע את זה וגם לספק לכם את כל הניירת הנדרשת על פי חוק.

 

שאיבת בורות ספיגה ושומן בבני ברק

אמרנו שישנם כמה סוגי בורות ביוב שגם אותם חייבים לשאוב. למשל, שאיבה של בורות ספיגה ושומן בבני ברק היא מאוד שכיחה, בעיקר באזור התעשייה הגדול של העיר. הנה מה שאתם צריכים לדעת עליהם:

✔️ בורות ספיגה – מדובר במעין מיכלים שאליהם מזרימים ביוב והתחתית שלהם היא למעשה האדמה. הביוב הזה מחלחל באיטיות לתוך האדמה ונספג בה. אם תחתית הבור נסתמת, יש צורך לשאוב את בור הספיגה, לרוקן ולנקות אותו. את הבורות הללו ניתן למצוא במקומות שלא מחוברים לצנרת הביוב הראשית.

✔️ בורות שומן (קרויים גם מפרידי שומנים) – מתקנים שמכילים בתוכם פסולת שומנית שלפי החוק אסור לה לזרום בקווי הביוב הרגילים. מקומות רבים מחוייבים בהתקנה שלהם (מסעדות, מפעלים, מוסכים ועוד) ויש לשאוב את התכולה שלהם באופן תקופתי ולהעביר את הפסולת לאתרים מיוחדים. שאיבת בור שומן יכולה להתבצע רק על ידי חברה קבלנית כמו ענק הביובית שמחזיקה בהיתר. אל תנסו לפנות אל חברה ללא היתר, אתם עלולים להסתבך!

 

פתיחת סתימות ביוב בבני ברק

בבני ברק ניתן למצוא מערכות ביוב חדשות יחסית לצד ישנות, כשבכל מקרה העומס על מערכות הביוב הקיימות רב, כמו בכל עיר צפופה. עומס שכזה, שכולל לעיתים רבות גם שימוש שאינו נכון בצנרת הביוב, גורם למקרים רבים של סתימות ביוב לאורך השנה.

אנחנו לא מדברים על סתימות פשוטות יחסית בתוך הבית, אלא לכאלה מורכבות בהרבה שמתרחשות בצינורות הביוב העמוקים בשל גורמים מאוד עיקשים. במקרים כאלה, פתיחה של סתימות ביוב בבני ברק צריכה להתבצע על ידי ביובית שמספקת לחץ מים גבוה. במידה וזה לא מצליח, אפשר לחבר אל הצינור גם דיזה שמגבירה את לחץ המים עוד יותר.

 

חיתוך שורשים בביוב בבני ברק

כשאתם פונים אלינו על מנת לקבל שירותי ביובית בבני ברק, אתם יכולים להיות בטוחים שיהיו לנו עוד כמה סוגים של דיזות שיאפשרו לנו לפתוח כל סתימה. בין היתר, דיזה שמרסקת בטון, אבנים, גבס ועוד סוגים של פסולת בטון, דיזה שממיסה שומנים שנצמדו אל הדפנות של הצינורות וגם דיזה שמיועדת לכרסם שורשים שחדרו לביוב.

חיתוך של שורשים בביוב בבני ברק יכול להתבצע גם עם רובוט זעיר עם זרועות ניסור מיוחדות שיוחדר לתוך הצנרת ויכרסם את השורשים. לאחר מכן תופעל הביובית, הצינורות יעברו ניקוי מבפנים באמצעות לחץ מים והסתימה תשתחרר לגמרי.

 

ביובית בבני ברק

 

שטיפת קווי ביוב בבני ברק

אומנם בבני ברק ניתן למצוא בימינו מבנים חדשים ואפילו מגדלי מגורים, אך עדיין רוב העיר כוללת מבנים ותיקים עם מערכת ביוב ישנה מאוד. הדבר גורם לתקלות רבות לאורך השנה, אך כאלה שניתן למזער את כמותן באמצעות הזמנה של ביובית שתשטוף את הקווים פעם בכמה חודשים.

שירותי שטיפה של קווי ביוב בבני ברק מוצעים לכם אצלנו במחירים נמוכים והם יאפשרו לכם להסיר חסימות עוד בתחילת תהליכי ההיווצרות שלהן, מה שימנע סתימות והצפות קשות בהמשך.

 

צילום קווי ביוב בבני ברק

על מנת שנוכל לאתר סתימות קשות בצורה קלה ומהירה, לדעת בדיוק היכן הן ממוקמות וממה הן נגרמו, אנחנו מחזיקים גם בציוד מיוחד למטרות צילום של קווי ביוב בבני ברק.

הצילום מתבצע מתוך הצינורות עצמם על ידי מצלמות סיב אופטי ובמקרים אחרים על ידי רובוט שנכנס לתוך הצנרת עם מצלמה ונשלט על ידי המפעיל באמצעות שלט רחוק. צילום הקווים מאפשר לנו גם לגלות שברים בצנרת, לזהות שוחות חבויות ועוד.

 

תיקון או החלפת צנרת ביוב בבני ברק

ענק הביובית היא קבלן ביוב מורשה, מה שאומר שאנחנו גם בעלי הרשאות להחליף לכם את הצנרת לגמרי. כמובן שמדובר במקרה הקיצוני ביותר שבו לא ניתן לבצע תיקונים שיעזרו. במקרים רבים תיקון של צנרת ביוב בבני ברק הוא כן אפשרי ובדרך כלל כן נוכל למצוא לכם פתרונות שימנעו החלפה, אך כאשר זה לא מתאפשר, תוכלו להיות רגועים לגבי זה שנבצע לכם את ההחלפה בצורה הכי מקצועית שיש.

החלפה של צנרת ביוב בבני ברק יכולה להידרש לא רק כשיש תקלה במערכת, אלא גם במקרים של התחדשות עירונית, מה שמחייב החלפה של הצנרת כך שתתאים לצרכים החדשים. לא משנה מה הסיבה להחלפה, אנחנו נדע לתכנן לכם את הצנרת החדשה וגם להתקין אותה לפי כל התקנים הנדרשים, כולל השגת האישורים הנדרשים מהרשות המקומית.

 

צלצלו אלינו והצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו בבני ברק ושאר ערי האזור. ענק הביובית.

 

ערים נוספות בסביבה: תל אביב, רמת גן, פתח תקווה

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

    רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
    אנחנו זמינים עבורך
    דילוג לתוכן