עמוד הבית ביובית בחולון

ביובית בחולון

זקוקים לשירותי ביובית בחולון ותוהים למה המקצוענים שלנו בענק הביובית הם המומחים שאתם צריכים בשביל לפתור את הבעיות בביוב? הנה כמה ערכים שיתנו לכם תשובה: ✔️ שירות מהיר ✔️ אמין ✔️ מקצועי.

אל תנסו לטפל בביוב שלכם לבד! אם אתם מתמודדים עם הצפה, סתימה בביוב, נזילה או כל תקלה אחרת – הזמינו את השירות שלנו שזמין מסביב לשעון 6 ימים בשבוע ותוכלו לחזור לשגרה תוך זמן קצר!

איך אנחנו שואבים הצפה, מהן השיטות הטובות ביותר לפתוח סתימה בצנרת ולמה חברת ביובית מקצועית תוכל לעזור לכם בצורה יסודית – על כל השאלות הללו נענה מיד.

 

שחרור סתימות עם ביובית בחולון

 

מחירון שירותי ביובית בחולון

בטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהמחירים הממוצעים של שירותי הביוב נפוצים:

השירות מידע נוסף מחירים
שאיבת ביוב בחולון שאיבה של כל הנוזלים שמצויים בביוב שלכם במקצועיות החל מ- 540 ₪
שאיבת הצפות הצפות מים נפוצות בימי גשם או כתוצאה מדליפה בצנרת החל מ- 820 ₪
עלות פתיחת סתימות ביוב מטפלים בסתימות שורשים, מגבונים, סתימות בטון ועוד החל מ- 650 ₪
חיתוך שורשים בביוב דיזה מכרסמת (קוצצת) מיוחדת לטיפול בשורשים שחדרו לביוב החל מ- 540 ₪
שאיבת בור שומן בחולון שירות למסעדה, מפעל, מוסך, בית קפה או כל עסק אחר שצריך לשאוב ולפנות שומן מהבור או המפריד שמותקן אצלו החל מ- 630 ₪
צילום צנרת ביוב מצלמים ביוב כדי למצוא מקור של סתימה/נזילה, עבור קבלת טופס 4 ועוד החל מ- 850 ₪
ביובית נמוכה לחניונים החניון מלא במים? שאיבה במקומות עם גג נמוך מצריכה ביובית קטנה החל מ- 850 ₪
שטיפת קווי ביוב בחולון שטיפה בלחץ מים גבוה, בין אם כזו שנקבעה מראש או כתוצאה מסתימה שצריך לפתוח החל מ- 100 ₪
פתיחת מרזב סתום נהוג לשטוף את המרזב בלחץ מים כשהכנה לעונת החורף או במקרה שהוא נסתם החל מ- 550 ₪

 

* שימו לב כי מחירים אלו הם הערכות בלבד ועשויים להשתנות בהתאם לחברה הספציפית ולשירותים המוצעים.

כמו כן, ראוי לציין שעלות השירותים הללו עשויה להיות מושפעת מגורמים כמו חומרת הבעיה והמרחק למקום השירות.

 

אנחנו מציעים את כל שירותי הביוב שלנו בכל השכונות בחולון:

 • קרית שרת
 • תל גיבורים
 • ג'סי כהן
 • נאות רחל
 • קרית בן גוריון
 • אגרובנק
 • נאות שושנים
 • נווה ארזים
 • רסקו א'
 • נווה רמז

ובכל יתר האזורים ברחבי העיר חולון וסביבתה.

 

פתיחת סתימות ביוב ‏‏בחולון

סתימה בביוב היא אחת מהתקלות הכי שכיחות שיש, בעיקר בבניינים שמתגוררים בהם אנשים רבים שאינם עושים שימוש נכון בביוב שלהם. מה זה אומר?

הטעות הנפוצה בשימוש בביוב, היא השלכת פסולת לא מתאימה לכיור, לאמבטיה או לאסלה, למשל שיירי אוכל, מוצרי היגיינה ואפילו חומרים שומניים שאמנם "יורדים" לביוב, אבל בפועל נדבקים לדפנות הצנרת ומייצרים חסימה.

כשמי השופכין לא מצליחים לעבור בתוך הצינורות הם נתקעים ועולים למעלה, אל פתח הביוב הקרוב ביותר, מה שגורם להצפה ולצורך בשירותי ביובית בחולון.

אלו הם הסימנים המקדימים שכדאי להיות ערניים לגביהם – ושמרמזים על תקלת ביוב שקיימת בבית:

#1 ריח לא נעים – אי אפשר לטעות בריח של ביוב וכשאתם מריחים ניחוח כזה במשך תקופה, כנראה שמשהו בביוב לא זורם בצורה תקינה.

#2 הצפה פתאומית של הביוב – כאמור, כשהביוב לא יכול לזרום הוא פשוט מתפרץ למעלה והחוצה. המשמעות היא שאיפהשהוא בתוך קווי הביוב של הבניין, ישנה סתימה.

#3 ירידה איטית של המים באסלה, בכיורים או באמבטיה – כשפתחי הביוב הללו חסומים ואפילו אם באופן חלקי, המים שאמורים לרדת דרכם באופן מיידי, יורדים לאט לאט.

אנחנו מגיעים עד אליכם עם הביובית שלנו ויכולים לשחרר את החסימה בביוב. באמצעות הצינורות המחוברים לביובית והיכולת להזרים מים בלחץ גבוה, ניתן לנתק כל פסולת או חומר שהצטבר בצנרת, וכך לפתוח את הקווים ולאפשר לביוב לזרום כמו שצריך. עוד על שאיבת הצפה.

 

שאיבת ביוב ‏‏בחולון

שאיבות ביוב נדרשות מעת לעת מכל מיני סיבות, לעתים במצבי חירום כחלק מטיפול דחוף בתקלה – אך גם כשירות קבוע במקומות שאינם מחוברים למערכת הביוב הרגילה.

באזורים שיש בהם בור ספיגה המתפקד כביוב, במקום צנרת מסועפת, יש לשאוב את הביוב באופן קבוע על מנת לרוקן את הבור ולאפשר את השימוש החוזר בו.

למה רק עם ביובית אפשר לעשות זאת? בגלל שלוש תכונות חשובות שיש בה:

✔️ עוצמת שאיבה אדירה – הביובית מסוגלת לשאוב בצורה מהירה ויעילה גם כמויות אדירות של מי שופכין ופסולת.

✔️ צינורות עמידים ומיכלית חזקה – חשוב מאוד שבעת השאיבה של הביוב, לא יהיה מגע של התוכן הנשאב עם הסביבה, בגלל שהנוזלים והפסולת מכילים חיידקים וסוגי מזהמים רבים, שנחשבים למסוכנים מאוד לאדם ולצמחיה.

בזמן השאיבה עצמה וגם לאחריה, כשהביובית נוסעת ומגיעה לאתר ההטמנה, אין כל סכנת דליפה והחומר שבתוכה לא יכול לצאת החוצה ולגרום לנזק.

✔️ יכולת להגיע לכל מקום – אנחנו בענק הביובית מחזיקים מגוון סוגי ביוביות, ביניהן ביובית ניידת וביובית קטנה ונמוכה שמתאימה לשאיבות ביוב בחניונים, מקלטים ואזורים עם תקרה נמוכה. זה אומר שכאשר מתאימים את סוג הביובית למקום הקריאה, אפשר לשאוב ביוב בכל מתחם כולל מקומות שהנגישות אליהם מוגבלת.

אין ספק שאם תהיתם מהם היתרונות של הזמנת ביובית על פני הקריאה לאינסטלטור – ברור כי חברת ביובית מקצועית, עם רישיון של קבלן ביוב מורשה, היא הבחירה הטובה ביותר!

 

 

שאיבת הצפות ‏‏בחולון

הצפות יכולות להיות עניין מסוכן, גם מבחינה בטיחותית – סכנת הצפה ונזק לציוד, אך גם מבחינה תברואתית, כי כאמור כשמדובר בהצפת ביוב – קיימת סכנה לחשיפה למזהמים מסוכנים במיוחד.

הצפות יכולות להתרחש הן כשהביוב עולה בגלל חסימה, אבל גם במקרים של פיצוץ צינור מים, או הצטברות של מי גשמים על גג של בית בגלל מרזב שנסתם.

אנחנו מגיעים עם הביובית שלנו לכל מקום בעיר חולון ולכל רחבי הארץ, ושואבים הצפות מכל הסוגים במינימום של זמן.

גם שאיבה וייבוש של מתחם שהוצף במים בכמות גדולה במיוחד, יכולים להתבצע בתוך זמן קצר – ובכך למנוע נזקים אפשריים לציוד וכמובן לחיי אדם.

 

שאיבת בורות שומן

בדומה לבורות ספיגה, גם בור שומן צריך להישאב על בסיס קבוע באמצעות ביובית, כדי שניתן יהיה לשוב ולהשתמש בו. התקנת בור שומן ומפרידי שומנים בבתי עסק, היא חובה על פי החוק בעסקים שהפעילות שלהם כוללת שימוש בשמנים, או חומרים שהחדירה שלהם לצנרת עלולה לייצר סתימות.

שאיבה של הבורות הללו בקביעות מונעת את כניסת החומרים המסוכנים לקווי הביוב, בכך שהיא מאפשרת למפריד השומנים לעשות את תפקידו שהוא לנתב את הנוזלים הלא רצויים הללו אל תוך בור השומן.

 

ביובית נמוכה בחולון

ביובית קטנה לחניונים היא אחת ממגוון סוגי ביובית שאנחנו מחזיקים ומפעילים, כדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולבצע את כל עבודות הביוב הנדרשות,

גם במקומות נמוכים או בעלי תקרה נמוכה, שאינם נגישים למשאית הביובית הרגילה, כמו מרתפים וחניונים שנמצאים מתחת לפני הקרקע.

הקרבה אל פתח הביוב מאפשרת את מקסום היעילות של פעולת הביובית – וכך אנחנו יכולים לטפל בתקלה הקיימת על הצד הטוב ביותר.

 

התקנה או החלפה של צנרת ביוב

צנרת ביוב וותיקה מאוד שכבר החלידה והחלה להתפורר, או לחילופין צינורות בלויים שניזוקו מאוד ויש בהם סדקים ושברים רבים שכבר לא ניתן לתקן – מצריכים החלפה לצינורות חדשים.

זהו אחד מהשירותים החשובים ביותר שאנחנו מציעים לכם – התקנה או החלפה של הצנרת בצורה מקצועית וקפדנית, יכולה למנוע נזקים לתשתית הביוב וכן תקלות ביוב רבות.

אם אתם עומדים לעבור לבית בן שנים רבות שכבר התגוררו בו דיירים שונים במשך הזמן, הזמינו אותנו כדי שנוכל לאבחן את המצב של הביוב אצלכם ולקבוע האם כדאי להיכנס ולהתגורר בבית כמו שהוא – או שעדיף להתקין צנרת חדשה, או להחליף חלק מהקווים הקיימים, כדי לאפשר שימוש שוטף ותקין בביוב, ללא תקלות, לאורך שנים קדימה.

 

שטיפת קווי ביוב ‏‏בחולון

הזמנת שירות קבוע של שטיפת הצנרת באמצעות ביובית, יכולה למנוע תקלות ביוב רבות, כולל הנפוצות שבהן!

אנחנו שוטפים את הקווים בעזרת הזרמת כמות גדולה של מים בלחץ גבוה, בדומה לשיטה לשחרור חסימות ביוב. בצורה כזאת הצנרת נותרת נקייה ופתוחה, ללא חסימות שמעכבות את זרימת הביוב.

לקריאה בהרחבה על ניקוי ביוב בחולון.

 

שירות הביובית שלנו בחולון

בענק הביובית, אנו מציעים שירותי ביובית איכותיים לתושבים ולעסקים בחולון והסביבה. צוות אנשי המקצוע שלנו מספק שירותי ביובית יעילים ואמינים.

בנוסף לכל שירותי הביובית שאנו מעניקים ללקוחותינו, אנו מתמחים גם בשירות צילום קווי ביוב בחולון, ומציעים אותו לקהל הרחב.

 

שירותי ביובית בעיר חולון

 

אנו בענק הביובית מציעים שירותי ביובית מהירים, יעילים ואיכותיים במחירים תחרותיים, ללא עמלות או חיובים נסתרים. אם אתם זקוקים לשירותי ביובית בחולון או בסביבה, אנו ממליצים לכם לנסות אותנו.

 

ערים נוספות: שירותי ביובית בתל אביב, ביובית בבת ים, שאיבת ביוב בגבעתיים

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך
  דילוג לתוכן