עמוד הבית ביובית בחדרה

ביובית בחדרה

מוטרדים בגלל בעיות הביוב שלכם? מחפשים חברה שתפסק תוצאות? בעזרת שירותי ביובית, אחזקה ופתיחת סתימות ביוב בחדרה תוכלו לפתור את בעיותיכם! 

שירות ביובית "עַל שְׁלשָׁה דְבָרִים הָעוֹלָם עוֹמֵד"

 1. שירות מהיר
 2. אמין
 3. מקצועי

במידה וחיפשתם את שירותי הביובית האיכותיים ביותר במחיר מצויין הגעתם למקום הנכון!

מחיר ביובית בחדרה

כמה עולה שירותי ביובית בחדרה? שאלה נהדרת..(: לכן הכנו עבורך את המחירון הבא:

מחיר ביובית בחדרה נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1400 ₪. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי ביובית חדרה:

מחירון שירותי ביובית בחדרה

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
שאיבת בור שמן 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

 

באשר לתמחור, אנו שואפים להציע תעריפים תחרותיים עבור כל שירותי הביובית שלנו. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותי ביוב איכותיים ואמינים, ואנחנו עובדים קשה כדי שהמחירים שלנו יהיו נוחים ככל האפשר. עם זאת, קשה לספק הערכה מדויקת מבלי להעריך תחילה את הצרכים הספציפיים של הנכס שלך. אנו מציעים הערכות חינם כדי לתת לך מושג לגבי העלויות הכרוכות בכך, ואנחנו תמיד שמחים לדון באפשרויות שלך ולעבוד איתך כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לצרכים ולתקציב שלך.

אם אתם זקוקים לשירותי ביוב בחדרה, אל תהססו להתקשר אלינו. הצוות שלנו מוכן לספק את הסיוע שאתה צריך, ואנו מחויבים לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית. צור איתנו קשר עוד היום לקביעת שירותך!

מתגוררים או בקרבת חדרה, ישראל וזקוקים לסיוע במערכת הביוב שלכם? אז הגעתם למקום הנכון. פוסט זה בבלוג יספק את כל מה שצריך לדעת על שירותי ביובית בחדרה.

שירותי ביובית בחדרה במבצע מהיום להיום

שירותי ביובית הם אנשים פרטיים או חברות שיש להם את הציוד, הידע והרישיון הנדרשים לביצוע מגוון משימות הקשורות לאיסוף, פינוי ותחזוקת מערכות ביוב. המשימות הנפוצות כוללות: ריקון בורות ספיגה, פתיחת סתימות ניקוז, ניקוי צנרת או עבודות תחזוקה.

השירותים העיקריים המוצעים על ידי חברות ביובית בחדרה כוללים:

 • פתיחת סתימות ביוב וביוב (באמצעות הזרקת מים בלחץ גבוה מיוחד)
 • ניקוי צינורות במכונות הידרו-ג'טינג ושיטות מודרניות אחרות
 • ריקון בורות ספיגה באמצעות משאית טנקים
 • חיבור קווי צנרת חדשים לרשת ביוב קיימת
 • מתן קווי ביוב חדשים בתוך אזורי מגורים
 • עבודות תחזוקה כגון ריפוד או תיקון צינורות

אם אתם מתגוררים בחדרה והסביבה, חייגו אלינו כבר עכשיו ותקבלו מחירי מבצע מיוחדים להזמנת שירות מהיום להיום, ותוכלו להזמין את השירות לו אתם זקוקים במחירים משתלמים במיוחד!

הסרת שורשים בביוב בחדרה

שירות הסרת שורשים כולל בדיקה של קווי הביוב, ובמידה ואכן שורשי עצים חוסמים את מערכת הביוב אנו נבצע הסרה של השורשים ולאחר מכן גם שטיפה של קווי הביוב בלחץ מים אשר יאפשר לנו להיות בטוחים כי המערכת נקיה משורשי עצים ואין בה סתימות נוספות.

פתיחת סתימות ביוב בחדרה

חלק מהשירותים הנפוצים שמספקים שירותי הביובית המקצועיים שלנו כוללים פתיחת סתימות וצילום קווי ביוב. אנו משתמשים במגוון של כלים מיוחדים כגון מכונות הזרקת מים בלחץ גבוה, ציוד מדידה במעגל סגור וחותכי שורשים כדי לבטל ביעילות את חסימת הביוב או לזהות בעיות אפשריות אחרות. בנוסף לכך, הצוות שלנו יכול גם לצלם תמונות או סרטונים של החלק הפנימי של הצינורות ורשת הניקוז למטרות הערכה, כך שנוכל לייעץ על דרך הפעולה הטובה ביותר. יתר על כן, הצוותים המיומנים שלנו מיומנים בפיקוח על עבודות תיקון כולל ריפוד של רשתות צנרת קיימות בעת הצורך.

צילום צנרת ביוב בחדרה

לעיתים קשה לאתר מה המקור של הבעיה, ולכן במקרים כאלו אנו עושים שימוש במצלמות מיוחדות אשר מאפשרות לנו להיכנס ממש אל תוך צנרת הביוב ולהסתכל מבפנים מה בדיוק קורה בתוך מערכת הצינורות. באמצעות הצילום אנו יכולים להבין בדיוק את מקור הבעיה, וכך להציע את הפתרון הטוב ביותר לתיקון שלה.

שאיבת ביוב בחדרה

במקרים של סתימה משמעותית, מגיעים יחד עם משאית הביובית ומבצעים שאיבת ביוב. שאיבת הביוב מבוצעת בלחץ גבוה מאוד אשר מאפשר להוציא את כל הפסולת אשר הצטברה במערכת הביוב וגורמת לסתימה, וכך להחזיר אותה לפעילות תקינה.

שאיבת הצפות בחדרה

אם אתם סובלים מהצפות, בין אם מדובר בהצפה של ביוב או מים רגילים, אנו יכולים להגיע בתוך זמן קצר ולבצע שאיבה מהירה של הכל, וכך למנוע את הנזקים העצומים שיכולים להיגרם כתוצאה מהצפות עומדות.

שאיבת מים בחדרה

בין אם מדובר בשאיבה של ביוב ובין אם מדובר בשאיבה של מים, משאית הביובית מבצעת את אותה עבודה. זה יכול להתאים למאגרי מים עומדים, מקומות בהם היו פיצוצים משמעותיים בצנרת ועוד.

תיקון צנרת ביוב בחדרה

במקרים של פגיעה או נזק בצנרת הביוב, הדבר יכול להשפיע בצורה ישירה ומשמעותית מאוד על איכות החיים במקום ולגרום לנזילות או סתימות חוזרות ונשנות. אנו עושים שימוש בציוד ייחודי ומתקדם אשר מאפשר לנו לזהות את כל התקלות ולבצע תיקונים מתאימים באופן הטוב ביותר.

התקנת צנרת ביוב בחדרה

אם מדובר בבניה של מבנה חדש, או שיפוץ מסיבי של מבנה קיים, אנו מבצעים שירותי התקנת צנרת ביוב אשר מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים ובהתאמה הטובה ביותר למבנה ולצרכים.

התקנת שוחת ביוב בחדרה

התקנה של שוחת ביוב היא מורכבת ומצריכה מומחיות. אל תתנו את העבודה הזו לאנשים שאין להם מספיק ידע או ניסיון ויכולים לגרום לכם לבעיות חוזרות ונשנות עם שוחת הביוב בעתיד. פנו אלינו עוד היום לקבלת שירותי התקנת שוחת ביוב בחדרה על ידי הטובים ביותר בתחום.

שטיפת קווי ביוב בחדרה

שטיפת קווי ביוב מתאימה לצורך תחזוקה קבועה של מערכת הביוב, במיוחד במקומות בהם רבים משתמשים באותה מערכת, וכן במקרים של סתימות. בין אם זה לאחר הסרת שורשים או שאיבת ביוב, שטיפת קווי הביוב מאפשרת לשמור עליהם נקיים ופתוחים לאורך זמן.

משאבת ביוב טוחנת בחדרה

משאבת ביוב טוחנת מאפשרת לשאוב את כל מה שנמצא במערכת הביוב, כולל פסולת, וכך ניתן לפתוח סתימות ולשחרר חסמים מתוך המערכת.

תיקון צנרת בבית משותף בחדרה

אם אתם מתגוררים בבניין משותף וזקוקים לשירותי תיקון של הצנרת, אנחנו כאן בשבילכם. פנו אלינו עוד היום ותוכלו בתוך זמן קצר ליהנות מצנרת תקינה ואיכותית לאורך זמן.

קידוח בור ספיגה בחדרה

אפילו בעבודות מורכבות יותר, כמו קידוח בורות ספיגה, אנחנו הכתובת המתאימה!

ביובית בחדרה מדרג VS בעל מקצוע פרטי

ישנם מספר סוגים שונים של אנשי שירות זמינים בהתאם לעבודה הנדרשת כולל: קבלנים מומחים מנוסים בטיפול בשירותים או כיורים חסומים; אחרים מסוגלים להשתמש בטכנולוגיה מודרנית כגון מדידות במעגל סגור לאיתור בעיות מקור מדויקות מתחת לאדמה; מומחים להסרת שומנים מסוגלים להתמודד עם מצבורי שומן עקשניים שהצטברו בתוך צינורות בכל מערכת האינסטלציה לאורך זמן, ומומחי חיתוך שורשים שמסירים שורשי עצים וגורמים לדליפות סתימות מחוץ לגבולות הרכוש מבלי לגרום נזק מבני לצנרת עצמה וכתוצאה מכך נזקי תביעות יקרים שאינם מכוסים פוליסות סטנדרטיות של בעלי בתים .

בנוסף למתן הוכחת ביטוח, קיימות גם כמה תקנות בטיחות הנוגעות לטיפול והובלה של חומרים שהוסרו במהלך פעולות שירותי ביוב, כגון קודים בריאותיים ספציפיים החלים באתרי סילוק מקומיים ואמצעי בלימת חומרים מסוכנים בעת נסיעה בכבישים ציבוריים. יתר על כן, יש להעסיק צוות מיומן כאשר עובדים ליד כבלי חשמל או צינורות גז שבהם יש לנקוט משנה זהירות עקב נזקים פוטנציאליים מגלישה של לחות או ניצוצות מקריים מכלי מכונות המשמשים במהלך פעולות תיקון.

ישנם מספר יתרונות הקשורים לשימוש באנשי מקצוע מנוסים לניהול מערכת הביוב שלך הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך:

 • צוותים מקצועיים מבטיחים סיום בזמן של פרויקטים כמו גם עמידה מלאה בתקנות הבטיחות, ובכך נמנעים מעונשים.
 • צוותים אמינים יכולים לספק חוזי תחזוקה ארוכי טווח המאפשרים ללקוחות שקט נפשי שהמערכת שלהם מתוחזקת באופן שוטף בעלות משתלמת בהשוואה לחיובים רגילים.
 • מהנדסים מנוסים יכולים לזהות בעיות במהירות, באמצעות בדיקה ויזואלית או שיטות זיהוי מיוחדות החוסכות זמן בתיקונים המובילים להפחתת עלויות בסך הכל.

בבחירת קבלן אמין כדאי תמיד לבדוק תעודות עסק תקפות (כגון ביטוח) הרשאות שניתנו על ידי רשויות מקומיות, השוואת מחירים ממספר מקורות, חוות דעת מקוונות של לקוחות והמלצות אפשריות מלקוחות קודמים אשר העסיקו אנשי שירות דומים בעבודות קודמות הכוללות בעיות ניהול ניקוז.

ביובית בחדרה, זמינים עבורך  24 שעות ביממה

שירות הביוב שלנו מציע את אחת החבילות המקיפות ביותר הקיימות עם מהנדסים מיומנים ביותר המסוגלים לטפל בכל בעיה במהירות בבטחה וביעילות להבטיח את שביעות רצון הלקוחות עזיבת האתר נראה מסודר ומסודר בכל פעם מחדש לוודא שהאזורים המושפעים עומדים בדרישות החוק הרלוונטיות לבטיחות בריאות. נוהלי סטנדרטים מקובלים אזוריים מוכרים ברחבי התעשייה אפילו ברחבי העולם חברים מכובדים ברחבי העולם שרברבים קהילתיים כאחד ארגונים מוסמכים בגאווה רקורד מוכח מספק תוצאות באיכות הגבוהה ביותר שנים מגובה הבטחה בכתב הבטחה בכתב החזרה כתובת קריאה בעיה ללא תשלום

ביובית בחדרה טלפון 072-3319921

לסיכום, שירותי ביובית בחדרה מציעים מגוון שירותים החל מעבודות חד פעמיות כמו פתיחת סתימות ניקוז או ריקון בורות ספיגה ועד חוזי אחזקה שוטפים לבדיקות ותיקונים שוטפים של מערכות צנרת. חשוב שלפני התקשרות עם חברה יש לוודא תמיד שהם בעלי רישיון תקין עם כיסוי ביטוחי תקף וכן ציות לתקנות הבטיחות הרלוונטיות לחומרים מסוכנים שנתגלו במהלך פעולות השירות לפי הצורך. אם אתם זקוקים לסיוע במערכת הניקוז שלכם בחדרה, אל תחפשו רחוק יותר משירות משאית התפירה שלנו.

אז אם אתם מחפשים שירותי ביובית בחדרה ולא רוצים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, חייגו עכשיו 072-3319921.

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך
  דילוג לתוכן