אזורי שירות
עמוד הבית שירותים פינוי שפכים
פינוי שפכים
שתף
17 יול 2023

אחת מהפעולות החשובות ביותר שיש לבצע לטובת שמירה על איכות הסביבה ומניעת בעיות תברואה היא פינוי שפכים. מדובר בשירות אשר כולל איסוף, שינוע וסילוק נכון של שפכי ביוב כדי למזער את השפעתם השלילית על בריאות האדם והמערכת האקולוגית.
במקרים בהם בשל סתימה או בעיה במערכת ביוב יש לבצע שאיבת ביוב, או במקרים של שאיבת הצפות ביוב, יש לפנות את השפכים השאובים לאתרי הטמנה מורשים על פי החוק, ולכן במקרים כאלו חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית אשר יש לה את הגישה למקומות הללו ויודעת כיצד לפנות את השפכים הללו בצורה הטובה ביותר.

מהו פינוי שפכים?

כאמור, פינוי שפכים זו למעשה פעולה שמבצעים לאחר איסוף ושאיבה של השפכים, והעברה שלהם באמצעות משאית הביובית למקום מורשה. בישראל יש חוקים ותקנות מסודרות לפינוי שפכים, וחשוב לעבוד עם חברה שמכירה את כל התקנות הללו ויודעת כיצד לבצע את הפינוי בצורה נכונה – ענק הביובית
חשוב לדעת כי ישנם סוגים שונים של שפכים, כמו שפכים של בורות ספיגה, שפכים אשר מפרידים שומנים או דלקים, שפכים של מי הביוב ועוד. לא משנה באיזה סוג של שפכים מדובר, בכדי לבצע את הפינוי שלהם בצורה נכונה יש לעשות שימוש במשאית ביובית אשר תעביר אותם למקום הנכון, בין אם זה למחזור ובין אם להשמדה או הטמנה.
אם אתם זקוקים לשירות פינוי שפכים, צוות ענק הביובית עומד לרשותכם ויכול לספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג אלינו כבר עכשיו לטלפון: 072-3319921 ונשמח לעמוד לשירותכם!

כמה עולה פינוי שפכים?

מחיר פינוי שפכים מתחיל מכ 550 ₪, כאשר יש לקחת בחשבון גם את האגרה שיש לשלם על העברת השפכים אל אתר פינוי מורשה.
אם אתם רוצים לקבל מחיר מדוייק יותר המותאם לצרכים שלכם, חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון 072-3319921, או כנסו לעמוד המחירון  באתר ואנו נשאל אתכם את השאלות הנכונות בכדי לקבל את כל המידע לו אנו זקוקים ובהתאם לכך נתאים עבורכם את המחיר הנכון ביותר.
שירותי ענק הביובית לפינוי שפכים מהיום להיום!
בכל יום נוצרים אינספור גלונים של שפכים מבתים, עסקים ופעילויות תעשייתיות. שפכים אלה, המכילים לעתים קרובות מזהמים ופתוגנים שונים, חייבים לעבור תהליך טיפול נכון ומדויק כדי להסיר את הזיהומים אשר יכולים להגיע מהם ולהפוך אותם בטוחים לסביבה. באמצעות שילוב של טיפולים פיזיקליים, כימיים וביולוגיים, מערכות סילוק שפכים מסייעות בהגנה על בריאות הציבור, במניעת זיהום מים ושמירה על איזון אקולוגי.
אם אתם צריכים לבצע פינוי שפכים, גם אם מדובר בצורך דחוף מהיום להיום, אל תחכו. אנו ערוכים לתת את השירות המהיר ביותר ולשלוח אליכם צוות מקצועי יחד עם משאית ביובית אשר מאפשרת לבצע את פינוי השפכים בצורה נכונה ובהתאם לתקנות, ולמנוע זיהומים או בעיות שונות.

חייגו אלינו עכשיו לטלפון: 072-3319921 ונגיע אליכם בהקדם!

 

מתי מומלץ להזמין ביובית לפינוי שפכים?

מומלץ להזמין ביובית לסילוק שפכים כאשר יש צורך לפנות שפכים בצורה מהירה ונכונה בהתאם לתקנות. משאית הביובית מבטיחה פינוי וטיפול בטוחים בביוב מאזורי מגורים, מסחר ותעשייה. על ידי הזמנת ביובית, אתם יכולים למנוע סכנות בריאותיות פוטנציאליות, למנוע זיהום של מקורות מים ולתרום לבריאות הציבור הכללית ולרווחת הסביבה. בנוסף, מערכת ביובית מתוכננת ומתוחזקת כהלכה מסייעת למנוע סתימות של מערכת הביוב, הצפות ובעיות נלוות אחרות שעלולות לגרום לנזק והפרעה לסביבה.
לכן, בין אם מדובר בפינוי שפכים לצורך תחזוקה קבועה של מערכת ביוב עמוסה, ובין אם מדובר בצורך ספציפי בשל בעיה או הצפה של המערכת, חייגו אלינו כבר עכשיו והזמינו כמה שיותר מהר את שירותי הביובית שלנו אשר יאפשרו לכם לבצע פינוי של השפכים ביעילות ובנוחות.

חייגו אלינו עכשיו לטלפון 072-3319921, אנחנו מחכים לשמוע מכם!

 

טיפים לבחירת החברה הנכונה לפינוי שפכים

כשמדובר בבחירת החברה המתאימה לפינוי פסולת, חשוב לוודא כי אתם בוחרים נכון ובוחרים בחברה אשר תבצע את העבודה בצורה נכונה ובהתאם לתקנות. לשם כך, ריכזנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון: בראש ובראשונה קחו בחשבון את המוניטין והניסיון של החברה בענף וחפשו חברה שיש לה ניסיון מוכח של מתן שירותי פינוי פסולת אמינים ויעילים. כמו כן, חשוב לבדוק אם לחברה יש רישיון והיא פועלת בהתאם לתקנות, אחרת תהיו חשופים לקנסות גבוהים ולסיכון הציבור. בנוסף, בדקו את מגוון השירותים של החברה והאם היא יכולה להציע לכם שירותים נלווים אשר יענו על כמה צרכים שלכם.
כך תוכלו לבצע בחירה נכונה יותר ולהזמין חברה שתענה על כל הציפיות שלכם.
ממה להיזהר שמזמינים שירותים מחברה המבצעת פינוי שפכים
כמו בלא מעט תחומים אחרים, לפני שאתם בוחרים חברה אשר מבצעת עבודות פינוי שפכים, המחיר יכול להוות סימן אזהרה משמעותי מאוד. מחיר זול מידי, זול בצורה משמעותית וקיצונית לעומת המחירים בשוק, יכול להעיד על חברה פחות מקצועית או חברה המעניקה שירותים חובבניים, מה שיכול לגרום לכם ללא מעט בעיות בעת ביצוע העבודה או אחריה.
מצד שני, אתם גם לא אמורים לשלם מחיר יקר מידי, וכאשר המחיר מופרז ללא סיבה מוצדקת, יכול להיות שמדובר בעקיצה שכדאי להתרחק ממנה.
האם אתם צריכים חברת ביובית או שאתם יכולים לבד לבצע פינוי שפכים?
לחברת ענק הביובית יש ידע וציוד מיוחדים הדרושים לטיפול בסוגים שונים של פסולת, תוך הבטחת סילוק נאות ומזעור ההשפעה הסביבתית. הצוותים שלנו בקיאים בתקנות המקומיות ויכולים לנווט בכל הדרישות הקשורות לפינוי וסילוק השפכים, כך שתוכלו להיות בטוחים כי זה יבוצע בצורה נכונה.
בנוסף, בחירה באנשי מקצוע לשירותי ביובית חוסכת זמן ומאמץ, ולכן גם אם יש לכם גישה למשאית ביובית, המקצועית, הניסיון והיכולות של צוות מקצועי עולות על החסכון שאולי אתם חושבים שתשיגו אם תנסו לבצע את העבודה הזו לבד.
לכן, חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון 072-3319921 ותוכלו להזמין שירותי פינוי שפכים מקצועיים אשר ניתנים על ידי המומחים בתחום!

 

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך
דילוג לתוכן