אזורי שירות
עמוד הבית שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

מחפשים שירותי שאיבת ביוב  בתל אביב? אם כן, אז הגעתם למקום הנכון! מדריך זה יספק סקירה מקיפה של שירותי שאיבת ביוב וכיצד לבחור את הטוב ביותר בתל אביב.

מהי שאיבת ביוב וכיצד היא פועלת?

שאיבת ביוב היא תהליך של פינוי שפכים או שפכים מגבהים נמוכים יותר על מנת שיוכלו להיפטר כראוי בגבהים גבוהים יותר. הרעיון הבסיסי מאחורי זה הוא שאסור לתת לשפכים להצטבר ויש להעביר אותם ממקום למקום. לשם כך נעשה שימוש במשאבות המסוגלות לדחוף את מי השפכים אל מחוץ לאגנים ולמעלה לביוב שם הם יכולים לזרום בחופשיות. השיטה הנפוצה ביותר לשאיבת ביוב כוללת שימוש במשאבות חשמליות או הידראוליות, אם כי ניתן להשתמש גם בשיטות אחרות כגון שואבים או מפוחים בהתאם למצב. באופן כללי, משאבות אלו פועלות על ידי יצירת לחץ בתוך תא, שגדל עד שהוא מגיע לרמה מסוימת שבה הוא מתגבר על התנגדות ודוחף את השפכים החוצה דרך צינורות. בנוסף, סוגים רבים של משאבות ביוב דורשות תחזוקה מתמדת על מנת לשמור על פעילותן ביעילות.

יתרונות ההשקעה בשירותי שאיבת ביוב

להשקעה בשירות שאיבת ביוב יש יתרונות רבים הן לפרטיים והן לעסקים. להלן כמה מהיתרונות העיקריים:

 • עלויות התחזוקה מופחתות מכיוון ששירות קבוע מסייע במניעת התרחשות של תקלות;
 • משאבות מחזיקות מעמד זמן רב יותר עקב תחזוקה תקופתית נאותה;
 • משאבות פועלות ביעילות רבה יותר מאחר שהן מטופלות באופן קבוע ונבדקות לאיתור תקלות;
 • שפכים שאובים נקיים יותר מאחר ומשאבות איכותיות מבטיחות טיפול נאות בשפכים לפני הזרמה לביוב;
 • יש פחות סיכון לגיבויים עקב סתימות מכיוון שאמצעי מניעה יכולים לסייע בפינוי צינורות לפני שהם ייחסמו;
 • חששות בטיחות בוטלו מכיוון שניתן לחלץ בקלות חומרים מסוכנים כגון כימיקלים עם מערכות משאבות באיכות גבוהה;

הסוגים והרכיבים של משאבות ביוב

בעת בחירת מערכת משאבת ביוב, חשוב להבין את הסוגים השונים הקיימים בשוק יחד עם המרכיבים השונים שלהם. ישנם שלושה סוגים עיקריים: משאבות צנטריפוגליות, טבולות ולא סתומות. לכל סוג יש את החוזקות והחולשות שלו שצריך לקחת בחשבון לפני שמשקיעים באחד. בואו נסתכל על כל סוג:

 • משאבות צנטריפוגליות – משאבות אלו משתמשות בכוח צנטריפוגלי שנוצר על ידי אימפלרים מסתובבים כדי ליצור לחץ שמעביר מים למעלה לתוך צינורות או מיכלים. בדרך כלל יש להם פחות חלקים נעים מאשר סוגים אחרים מה שהופך אותם לאמינים אך גם יקרים בהשוואה לפתרונות אחרים
 • משאבות טבולות – משאבות טבולות טבולות חלקית מתחת לפני הקרקע, כלומר הן זקוקות להגנה מפני הצטברות לכלוך או זיהום על ידי דליפות רשת מים וכו'. אלו נוטות להחזיק מעמד זמן רב יותר ממשאבות מעל פני הקרקע אך דורשות תחזוקה רבה יותר בהשוואה לפתרונות אחרים
 • משאבות לא סתומות – משאבות לא סתומות משתמשות בשבבים גדולים בתוך האימפלרים שלהן, מה שמאפשר להן יכולת גבוהה יותר בהתמודדות עם חתיכות פסולת גדולות בהשוואה לדגמים סטנדרטיים, תוך כדי קל יותר על התקציב שלך

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק שירותי משאבות ביוב

בעת בחירת ספק משאבות ביוב ישנם מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון כולל מוניטין, עלות, שירות לקוחות ומומחיות טכנית. הנה מה שאתה צריך לשקול:

 • תדמית– הקפד לבדוק ביקורות מלקוחות קודמים כדי שתוכל להבין עד כמה החברה באמת אמינה
 • עֲלוּת– העלות צריכה למלא תפקיד חשוב גם בבחירת הספק שלך, שכן זה עוזר לקבוע אם השירותים שלהם מתאימים למגבלת התקציב שלך
 • שירות לקוחות ומומחיות טכנית– חברות המציעות מומחיות טכנית בשילוב עם שירות לקוחות טוב דואגות שכל ההיבטים הקשורים להתקנה ותחזוקה יתנהלו בצורה חלקה ולכן תמיד וודאו ששתי התכונות הללו מדורגות גבוה כאשר בוחנים ספקים פוטנציאליים

סקירה כללית של שירותי תחזוקה ותיקונים מקצועיים

תחזוקת מערכות משאבות ביוב ללא קשר אם הן צנטריפוגליות, טבולות או לא סתומות דורשת סיוע מקצועי שכן חלקים שונים זקוקים לשירות ותיקונים תקופתיים מדי פעם על מנת שימשיכו לפעול בצורה מיטבית לאורך מחזור החיים שלהם. חברות מקצועיות יכולות לספק עצות מועילות לגבי מה שצריך לעשות ולספק שירותי תיקון חירום בעת הצורך אם משהו משתבש מחוץ לשעות העבודה הרגילות. בנוסף, חברות רבות מציעות תוכניות תחזוקה ארוכות טווח המספקות שקט נפשי בידיעה שהכל יתנהל בצורה חלקה לאורך מחזור החיים שלהן מבלי לזכור פרטים מורכבים הקשורים לכל סוג שירות כגון החלפת שסתומים וכו'.

מחירון שירותי ביובית בשירותי שאיבת ביוב בתל אביב

כמה עולה שירותי שירותי שאיבת ביוב בתל אביב? שאלה נהדרת..(: לכן הכנו עבורך את המחירון הבא:

מחיר שירותי שאיבת ביוב בתל אביב נע בטווח של החל מ – 450 ₪  – 1400 ₪. לצורך הבנה רחבה יותר הוספנו מחירון שירותי שירותי שאיבת ביוב בתל אביב

שירות מחיר
ביובית החל מ-450 ₪
ביובית נמוכה החל מ-840 ₪
שאיבת בור שמן 630 – 1400 ₪
שטיפת קווי ביוב 540 – 720 ₪
שאיבת ביוב לא כולל אגרת פינוי החל מ-540 ₪
שאיבת בור ספיגה החל מ -550 ₪
פתיחת סתימות ביוב החל מ-840 ₪
הסרת שורשים בביוב 540 – 720 ₪
צילום קווי ביוב 860 – 1750 ₪

ממה התמחור נובע?

באשר לתמחור, אנו שואפים להציע תעריפים תחרותיים עבור כל שירותי שירותי שאיבת ביוב בתל אביב. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה לשירותי ביובית בל אביב איכותיים ואמינים, ואנחנו עובדים קשה כדי שהמחירים שלנו יהיו נוחים ככל האפשר. עם זאת, קשה לספק הערכה מדויקת מבלי להעריך תחילה את הצרכים הספציפיים של הנכס שלך. אנו מציעים הערכות חינם כדי לתת לך מושג לגבי העלויות הכרוכות בכך, ואנחנו תמיד שמחים לדון באפשרויות שלך ולעבוד איתך כדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר לצרכים ולתקציב שלך.

אם אתם זקוקים לשירותי ביוב באור יהודה, אל תהססו להתקשר אלינו. הצוות שלנו מוכן לספק את הסיוע שאתה צריך, ואנו מחויבים לספק את רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית. צור איתנו קשר עוד היום לקביעת שירותך!

לסיכום, שירותי שאיבת ביוב בתל אביב משתנים בהתאם לגודל הנכס שלכם ולסוג המשאבה הדרושה לכם. חשוב לעשות את המחקר שלך ולבחור ספק אמין עם המומחיות הדרושה ושירות לקוחות כדי להבטיח שהמערכת שלך תפעל בצורה חלקה. השקעה בשירותי תחזוקה ותיקונים מקצועיים יכולה לעזור לחסוך זמן וכסף, תוך מתן שקט נפשי בידיעה שכל בעיה תטופל במהירות על ידי אנשי מקצוע.

למה ענק הביובית
לחיצת יד
אמינות
עבודה מקצועית
עמידה בתקני הבטיחון
זמינות גבוהה
זמינות מיידית
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-3319921

  רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
  אנחנו זמינים עבורך
  דילוג לתוכן